Mažeikių kultūros centre – sveikinimai jubiliatei ir švenčiantiems gimtadienius

Gruodžio 10 d., antradienį, „Ilgiausių metų“ skambėjo Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) kultūros centro darbuotojams, švenčiantiems jubiliejų ir gimimo dieną.

Garbingą jubiliejų pasitiko Mažeikių kultūros centro darbuotoja, kelių kolektyvų meno vadovė Genovaita Jomantienė. Ją sveikino ir už ilgametį nuoširdų, kūrybingą darbą dėkojo bei neblėstančios energijos, naujų kūrybinių idėjų linkėjo Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Kultūros centro direktorius Raimundas Radavičius, svečiai, kolegos, draugai, meno kolektyvų nariai.

Gražius gimtadienius šventė Zita Gužauskienė, tremtinių ir politinių kalinių choro „Atmintis“ vadovė, Martynas Januška, Juozo Vaičkaus Skrajojamojo teatro režisierius, ir Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Mažeikių rajono bendrijos pirmininkė Levutė Pleinienė. Savivaldybės vadovai jiems taip pat dėkojo už gebėjimą suburti žmones, kurti ir džiuginti rajono gyventojus, garsinti Mažeikius Lietuvoje ir už jos ribų.

 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos