Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centrui – trys nauji automobiliai

Praėjusią savaitę Sveikatos apsaugos ministerija Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centrui perdavė tris naujus greitosios medicinos pagalbos (toliau – GMP) automobilius „Fiat“ su įranga. Automobiliai bus pradėti eksploatuoti dar šio mėnesio pabaigoje. Vieno automobilio su įranga vertė – 49 tūkst. Eur. Iš viso dabar Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro automobilių parke yra 10 automobilių.
„Tai yra didelė paskata mūsų rajonui. Iš septynių turimų automobilių, keturių automobilių rida siekė 500 tūkst. km, juos dažnai tekdavo taisyti, todėl labai džiaugiamės naujomis mašinomis“, – kalbėjo Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro direktorė Joana Vološčikienė.
Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė pasidžiaugė, kad nuo šiol mūsų gyventojams bus operatyviau suteikiama pagalba, o didesnis modernesnių GMP automobilių kiekis reiškia efektyvesnį ir kokybiškesnį paslaugų teikimą pakeliui į gydymo įstaigą. „Juk gelbstint gyvybę yra svarbi kiekviena minutė“, – sakė I. Macijauskienė.
Naujuosiuose GMP automobiliuose yra sumontuotos automatinės gaivinimo sistemos Lucas2 (naudotina vietoje rankinio širdies masažo), paciento transportavimo kėdės, motoblokiniai transportavimo neštuvai, ištraukimo-imobilizacijos prietaisai (Kendrikso tipo įtvarai), ligonio transportavimo lentos su priedais.


Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos