Mažeikių autobusų parko maršrutai jau ir „Google“ žemėlapiuose

        Nuo šiol Mažeikių miesto gyventojai bei svečiai galės susiplanuoti kelionę ir viešuoju miesto transportu. Mažeikių autobusų parko iniciatyva, „Google maps“ žemėlapiuose buvo integruoti Mažeikių miesto 4, 5 ir 5A maršrutai. Pasinaudoję programa matysite visą savo kelionės maršrutą nuo tašo A iki taško B.

       „Google maps“ žemėlapiai skirti patogiai planuoti keliones miesto viešuoju transportu: įsijungus žemėlapį galima pamatyti ne tik autobusų išvykimo laiką, bet ir galimą kelionės ilgį, trukmę, stotelių sąrašą. Iš visų pateikiamų galimybių galima rinktis patogiausią ir ja remtis. Norintiems pasinaudoti „Google“ žemėlapiais maršruto planavimui, reikės įsijungti žemėlapį, suvesti adresą, iš kurio norite keliauti ir kelionės tikslą. Kai tai padarysite, pasirinkite keliavimo būdą viešuoju transportu.

       „Google maps“ žemėlapiuose yra sužymėtos visos miesto maršrutų autobusų stotelės, kuriose keleiviai išlipa ir įlipa į Mažeikių autobusų parko autobusus. Paspaudus ant stotelės piktogramos atsiranda langas, kuriame yra informacija apie stotelę, ir kiekvieno maršruto kelionės tikslas bei artimiausias išvykimo laikas.

       „Google maps“ naudojasi daugybė žmonių visame pasaulyje, nes jis suteikia galimybę žmogui susiplanuoti savo kelionę iki pasirinkto objekto nuo durų iki durų minučių tikslumu naudojantis vien tik „Google“ žemėlapiais. Tikimės, jog patogesnis, tikslesnis ir greitesnis keliavimo būdas skatins Mažeikių gyventojus rinktis viešąjį miesto transportą.

 

1 pav. Suvedus adresą, spaudžiamas viešojo transporto ženkliukas, tada rodomas artimiausias maršruto laikas ir visas kelias nuo taško A iki taško B.

 

2 pav. Paspaudus nuorodą „Išsami informacija“ matomas visas kelias išsamiai (pėsčiomis ir su viešuoju transportu). Norint matyti visą maršrutų grafiką spaudžiama „Tvarkaraščių naršyklė“.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos