Mažeikiškiai – XI Lietuvos seniūnijų žaidynių čempionai

Rugsėjo 15 d., šeštadienį, Jonavoje vyko XI Lietuvos seniūnijų žaidynių finalai, kuriuose dalyvavo atstovai iš visų Lietuvos  savivaldybių.  Mažeikiams atstovavo krepšinio (senjorų), stalo teniso, tinklinio ir šachmatų komandos. Visos komandos pasirodė puikiai. Krepšininkams ir stalo tenisininkams truputį pritrūko sėkmės, jų rezultatai liko lentelės viduryje. Šachmatais žaidė 19 Lietuvos savivaldybių atstovai, mažeikiškiai (Gintarė Paulauskaitė, Gintaras Paulauskas, Raimondas Paškevičius ir Albertas Reivytis) sužaidė puikiai ir laimėjo trečiąją vietą, surinkę 17 taškų ( pirmos vietos nugalėtojai surinko 18,5 taškų). Tinklininkai (Valdas Galminas, Mantas Beniušis, Darius Černauskas, Darius Gabalis ir vadovas Vytautas Baranauskas) savo puikiu žaidymu neapvylė gerbėjų ir laimėjo čempionų taurę, pirmosios vietos medalius, diplomą ir naujus tinklinio kamuolius. Mažeikiškiai savo pogrupyje įveikė Kauno, Ukmergės ir Jonavos komandas, ketvirtfinalyje Pasvalio komandą, pusfinalyje – Kuršėnų komandą (su nenugalimuoju Danu Mikolaičiu priešakyje) ir finale – Šilutės komandą.