Mažėja Covid-19 ligonių: pertvarkomas ligoninės darbas

Mažeikių ligoninėje gydoma vis mažiau ligonių, sergančių Covid-19 liga – šiuo metu jų 7, tad ligoninė pamažu grįžta į įprasto darbo vėžes. Skyriai grąžinami į savo patalpas, pertvarkomas jų darbas. 

Į ankstesnes patalpas grąžintas Chirurgijos skyrius, jame taip pat atstatomas kartu vykdytas neurologijos profilio pacientų gydymas. Covid-19 skyrius nuo šiol, gal ir ilgesniam laikui, įsikurs buvusiose Vaikų ligų skyriaus, kur šiuo metu veikė Chirurgijos skyrius, patalpose. Pergrupuojami etatai, darbuotojai.

Atidarytas naujas akušerijos-ginekologijos kabinetas, įkurtas Akušerijos-ginekologijos skyriaus buvusiame gydytojų kabinete. Dėl to dalinai pertvarkomas minėto skyriaus ginekologijos padalinio darbas. Jis bus patogesnis planinėms ginekologijos operacinėms paslaugoms teikti. 

Šią savaitę vertinamos personalo maitinimo ligoninėje sąlygos. Įkūrus virtuvę su kokybiška įranga, atsirado galimybė gaminti maistą už savikainą personalui. Dabartiniai virtuvės pajėgumai tai leidžia, kaip ir buvo numatyta. Poreikį kasdieniam maitinimui išsakė apie 60 ligoninės darbuotojų. 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos