M. Račkausko gimnazistai susipažino su Savivaldybės darbu

Šiandien, spalio 25 d., į Mažeikių rajono savivaldybę (toliau – Savivaldybė) susitikti su Savivaldybės meru ir jo pavaduotoja Sigute Bernotiene atvyko Merkelio Račkausko gimnazijos antrokai ir jų kuratorius. Susitikimą inicijavę gimnazistai ugdymo karjerai dieną norėjo labiau pažinti vietos savivaldą.

Mokinius domino profesinio pasirinkimo galimybės, perspektyvos. Savivaldybės meras Antanas Tenys atėjusiuosius supažindino su Savivaldybės administracijos ir tarybos darbo specifika, mero funkcijomis, vykdomais projektais, kalbėjo, kokių gebėjimų reikia turėti, norint dirbti valstybės tarnyboje ir surengė trumpą žinių patikrinimą. „Kas yra savivaldybė? Kiek gimnazijų yra savivaldybėje? Kiek seniūnijų?“ – to gimnazistų klausė meras. Su gimnazistais bendravusi Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė supažindino juos su švietimo sistema Mažeikių rajone ir kvietė domėtis darbu vietos savivaldoje, aktyviai dalyvauti įvairioje savanoriškoje ir užklasinėje veikloje ir siekti savo užsibrėžtų tikslų.

Po kone valandą trukusio susitikimo gimnazistai dėkojo už suteiktą informaciją, kuri padės geriau suvokti Savivaldybėje ir mieste vykstančius procesus, o visi norintieji „pasimatavo“ ir mero kėdę.  

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos