Lietuvos mokyklų žaidynėse mažeikiškiai iškovojo 2-ą vietą

Birželio 21–22 dienomis Raseinių rajone, Milašaičiuose, „Rokynės“ dvare įvyko ataskaitinis seminaras „Lietuvos mokyklų žaidynių vizija ir olimpinė sklaida“ ir Lietuvos mokyklų žaidynės, kuriose Mažeikių rajono savivaldybės komanda II grupėje (iš 30 savivaldybių) užėmė 2-ą vietą.
Seminaro tikslas – apdovanoti Lietuvos mokyklų žaidynių savivaldybes nugalėtojas, taip pat dalintis gerąja patirtimi organizuojant varžybas. Organizatoriai supažindino seminaro dalyvius su ateinančių mokslo metų naujienomis.
Antroji seminaro dalis buvo praktinė – žaidynės. Mažeikiškiai kvadrato varžybose (2007 m. gim. ir jaunesn.) ir lengvosios atletikos trikovėje (mergaitės) iškovojo 1-ąsias vietas. Svarsčių kilnojimo, kvadrato varžybose (mergaitės 2005 m. gim. ir jaunesn.), kalnų slidinėjimo rungtyje (1–4 kl. berniukai ir mergaitės bei mergaitės, gim. 2003–2006 m.), rungtyje „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (2005 m. gim. ir jaunesn.), smiginio varžybose (merginos) ir lengvosios atletikos trikovės varžybose užėmė 2-ąsias vietas. Futbolininkai (berniukai) laimėjo 3-ią vietą.
„Didžiuojuosi Mažeikių rajono kūno kultūros mokytojais, kurie negailėdami savo laiko, jėgų, dalindamiesi savo ištverme ir atkaklumu, ugdo jaunąją kartą ir pasiekia tokių pergalių“, – kalbėjo Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Dargvainienė.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos