„Lietuvos geležinkelių“ prašoma užtikrinti eismo saugumą

Šiuo metu vykdomi geležinkelio ruožo Mažeikiai–Rengė atstatymo darbai. Traukinių eismą atstatytame geležinkelio ruože numatyta atidaryti dar šiemet, todėl Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius raštu kreipėsi į AB „Lietuvos geležinkeliai“ Geležinkelių infrastruktūros direkciją, prašydamas užtikrinti didesnį einančiųjų pėsčiųjų takais ir važiuojančiųjų transporto priemonėmis per geležinkelį saugumą, įrengti triukšmo mažinimo užtvarus.

Mažeikiuose, Laisvės gatvėje, naujai įrengta geležinkelio pervaža. Kadangi joje nenumatyta pakankamai pėsčiųjų, dviratininkų ir transporto eismo saugumo priemonių, Savivaldybės ir Savivaldybės administracijos vadovai ne kartą Savivaldybėje vykusių susitikimų metu kalbėjo su bendrovės atstovais, prašydami įrengti ne tik pėsčiųjų taką su atitvarais, bet ir šviesoforą su garsiniu signalu pėstiesiems, pakeliamus užtvarus važiuojamojoje kelio dalyje.

„Lietuvos geležinkelių“ atstovai pritaria, jog saugumo ir garso mažinimo priemonės reikalingos. Kol kas laukiama oficialaus atsakymo.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos