Lietuvą apvažiuosiantis „Kino karavanas“ skelbia vasaros maršrutą

Lietuvos miestuose ir miesteliuose kone metus lauktas projektas „Kino karavanas“ pradeda intensyvią kino kelionę. Mažeikiuose, Senamiesčio parke, nemokamas seansas po atviru dangumi įvyks rugpjūčio 8 d. Mažeikiškiai tądien išvys geriausiu Baltijos šalių filmu pripažintą Marijos Kavtaradzės dramą „Išgyventi vasarą“.

Iš viso  birželio, liepos ir rugpjūčio suplanuoti 33 „Kino karavano“ rodymai visoje Lietuvoje. „Kino karavanas“ lankysis Marijampolėje, Birštone, Tauragėje ir Gargžduose, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Visagine, Anykščiuose, Kėdainiuose, Pasvalyje ir šių metų Lietuvos kultūros sostinėje – Rokiškyje.

 „Visi ne kartą esame girdėję ar patys kartoję posakį „gyvenime – kaip kine, o kine – kaip gyvenime“. Tokią daugiasluoksnę patirtį mums visada leidžia išgyventi geras ir kokybiškas kinas – nagrinėjantis svarbias socialines, politines, psichologines temas, nebijantis emociškai stiprių, kartais šokiruojančių klausimų ir emocijų. Būtent toks yra ir šiųmetinis „Kino karavanas“. Kviesdami į jo seansus visoje Lietuvoje norime priminti – nesvarbu, kokia įspūdinga scena vyktų ekrane ar kaip pasibaigtų filmas, už viską įdomiau yra tik gyvenimas“, – nuotaikingai sezoną pradeda pagrindinio projekto partnerio „Telia“ rinkodaros vadovė Vaida Jurkonienė. 

Kaip ir kasmet, keliaujančio vasaros kino repertuare – daugiausiai „Kino pavasario“ žiūrovų simpatijų sulaukę, juos įtraukę filmai: festivalį atidaręs garsiojo teatro ir kino režisieriaus Kirilo Serebrenikovo muzikinis filmas „Vasara“, žiūroviškiausia šių metų juosta „Kafarnaumas“, geriausiu Baltijos šalių filmu pripažinta Marijos Kavtaradzės drama „Išgyventi vasarą“, prancūzų komedija su žaviuoju Vincent’u Casseliu „Pasaulis priklauso tau“, jautri sūnaus ir tėvo drama iš Amerikos „Gražus sūnus“ su talentingaisiais aktoriais Timothée Chalamet’u ir Steve’u Carellu. Lenkų kino mylėtojų lauks filmas „Veidas“. Daugelis užsienio filmų bus rodomi su lietuvišku įgarsinimu.

2019 m. „Kino karavano“ birželio maršrutas:

- birželio 19 d. 22 val., Marijampolės poezijos parke, „Jūsų Vincentas“;

- birželio 21 d. 22 val., prie Panevėžio kino centro „Garsas“, „Vasara“;

- birželio 22 d. 22 val., Gargždų Jaunimo vasaros estradoje „Pasaulis priklauso tau“;

- birželio 26 d. 22 val., Marijampolės poezijos parke, „Išgyventi vasarą“;

- birželio 27 d. 22 val., Tauragės pilies kieme, „Išgyventi vasarą“;

- birželio 28 d. 22 val., prie Birštono sanatorijos „Tulpė“, „Išgyventi vasarą“.

 

Visas „Kino karavano“ vasaros repertuaras čia: https://kinopavasaris.lt/lt/kino-karavanas

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos