Kyla skrydžiui dar viena mažeikiškių karta

Gatves užplūdo jaunystės ir spalvų šėlsmas… Su mokykla atsisveikina ir naujo skrydžio kyla 485 Mažeikių rajono abiturientai. Jų rankose – brandos atestatai.

Nors šiemet abiturientams buvo tekęs nemenkas iššūkis egzaminams ruoštis nuotoliniu būdu, o ir taip jų laukiamos šventės – paskutinis skambutis bei išleistuvės – kitokios, tačiau visų jaunų žmonių veiduose – šypsenos. Jų pasiekimai džiugina – pelnytas rekordinis aukščiausių įvertinimų, 100 balų, skaičius – 48. Vienas Gabijos gimnazijos gimnazistas jų pelnė net 4.

Visiems geriausius įvertinimus pelniusiesiems įteiktos Mažeikių rajono savivaldybės dovanos bei Savivaldybės mero padėkos. Apdovanoti ir juos paruošę mokytojai.

Moksleivius ir jų mokytojus bei tėvelius sveikino Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) mero pavaduotoja Lina Rimkienė, Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Bartkevičius.

Džiaugiamės ir didžiuojamės jaunąją mažeikiškių kartą, dėkojame už darbą ir pasiektus rezultatus. Ženkite pirmyn drąsiai bei užtikrintai ir kur bebūtumėte, prisiminkite – čia jūsų namai. Garsinkite Mažeikius ir būtinai sugrįžkite.

 Ryšių su visuomene skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos