Kviečiame išsakyti savo nuomonę dėl Mažeikių rajono savivaldybės garbės piliečio vardo suteikimo

Mažeikių rajono savivaldybės apdovanojimų komisija kviečia gyventojus išsakyti savo nuomonę dėl Mažeikių rajono savivaldybės garbės piliečio vardo suteikimo vienam iš šių kandidatų.

Gintautui Aleknai, teleoperatoriui, fotografui, keliautojui, ekspedicijų į tremties vietas organizatoriui ir vadovui, bendrijos „Lemtis“ nariui. Už nuopelnus Lietuvai 1997 m. apdovanotas Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino ordino 3-ojo laipsnio medaliu, o 2009 m. – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi, 2007 m. už nuopelnus rajonui įteikta Mažeikių krašto kultūros premija, už tautos istorijos puoselėjimą suteiktas Metų mažeikiškio titulas. Pagerbtas ir kitais apdovanojimais. 

Ričardui Grušui, Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro mišraus choro „Draugystė“ vadovui, Tarptautinio meno festivalio „Mažeikiai“ meno vadovo pavaduotojui, Mažeikių „Rotary“ klubo nariui. 

2003 m. už nuopelnus rajonui skirta Mažeikių krašto kultūros premija, įteikti padėkos raštai už aktyvią ir profesionalią veiklą puoselėjant muzikos meną, kiti apdovanojimai. 

Apklausa vyks čia iki gruodžio 15 d. 

Balsuoti galima vieną kartą.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos