Kviečiame švęsti Laisvę!

Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – švęskime kartu, nes tai lietuviškos vienybės ir meilės Tėvynei šventė. Kviečiame visus mažeikiškius ir miesto svečius dalyvauti šventiniuose renginiuose, kurių rajone išties gausu.

11.00 val. prie geležinkelio stoties susikaupę dalyvaukime atminties valandoje „Praverk istorijos langą“. O 11.30 val. jau ketvirtą kartą rikiuokimės prie bėgimo starto linijos ir bėkime už laisvę. Bėgime, kuris kartu yra ir Lietuvos bėgimo taurės II etapas, dalyvauti jau užsiregistravo daugiau nei 1 700 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų ir net iš užsienio šalių. Tačiau registruotis bus galima iki pat bėgimo pradžios, tad tikimasi, kad tądien Mažeikių miesto gatves užtvindys kone 2 000 įvairaus amžiaus bėgikų. Bėgimo trasose susirungs vaikai, kurių jau dabar registruota daugiau nei 600, suaugusieji, profesionalūs sportininkai ir sporto entuziastai. Už laisvę bėgs ir apie 100 fizinę negalią turinčių žmonių. Visų laukia įvairios staigmenos, prizai, tradiciškai bėgikai bus vaišinami arbata ir koše.

Apie 12.00 val. Lietuvos šaulių sąjungos Mažeikių šaulių kuopos nariai, lydimi mažeikiškių ir miesto svečių, keliaus į Nepriklausomybės aikštę pagerbti žuvusiuosius už Lietuvos nepriklausomybę, o 12.30 val. Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios.

Popiet kviečiame visus į Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centrą. Čia 15.30 bus atidaryta mažeikiškio tautodailininko Visvaldo Emilio Ozolo tapybos darbų paroda „Laisvės varpas“.

16.00 val. prasidės iškilmingas ir patriotine dvasia alsuojantis koncertas „Ranka, kuri supa lopšį, saugo pasaulį“. Koncertuos geriausi Mažeikių rajono saviveiklininkų kolektyvai, mažieji rajono atlikėjai, dainomis užburs solistai. Renginio metu Mažeikių rajono savivaldybės garbės piliečio regalijomis pasipuoš Paulius Mylė, Mažeikių rajono savivaldybės garbės ženklais „Už nuopelnus Mažeikių kraštui“ bus apdovanotos Krista Kinčienė, Violenita Juškevičiūtė, Antonina Zorina, taip pat bus įteiktos 7 nominacijos už socialinės-ekonominės plėtros spartinimą 2019 metais Mažeikių rajone.

Ši diena svarbi mums visiems, dalinkimės džiaugsmu ir šypsenomis! Švęskime visi kartu!

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos