Kviečia siūlyti kandidatūras apdovanoti atminimo ženklu „Už nuopelnus Žemaitijai“

Mažeikių rajono gyventojai kviečiami siūlyti kandidatus apdovanoti atminimo ženklu „Už nuopelnus Žemaitijai“. Siūlymus ir prie jo pridedamus dokumentus siųsti Lietuvos paštu, elektroniniu paštu: egle.maciene@telsiai.lt; administracija@kpbiblioteka.lt, arba pristatyti iki 2019 m. gruodžio 1d. adresu:

Telšių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyrius (317; 308 kab.)

Telšių rajono savivaldybė, Žemaitės g. 14, LT-87133 Telšiai.

Kandidatus siūlyti gali juridiniai ar fiziniai asmenys, kurie turi pateikti reikiamus dokumentus:

  1. Laisvos formos siūlymą (pavyzdys prisegamas);
  2. Kandidato gyvenimo aprašymą (CV);
  3. Išsamų pastarųjų metų veiklos, reikšmingų, išliekamąją vertę turinčių darbų, nuopelnų aprašymą, nurodant apdovanoti siūlomos veiklos mąstą ar pobūdį, trukmę, sprendimų įtaką arba vaidmenį visuomenėje (bendruomenėje).

Apdovanojimui atminimo ženklu „Už nuopelnus Žemaitijai“ teikiami asmenys įvertinami už reikšmingus, išliekamąją vertę turinčius, įsimintinus darbus  Žemaitijai, už nuopelnus ir pasiekimus įvairiose veiklose,  stiprinančiose Žemaitijos tapatybę, istorinę atmintį, kalbą, Žemaitijos kaip istorinės Europos žemės gyvybingumą šiuolaikiniame pasaulyje.

Apdovanojimas gali būti teikiamas Lietuvos Respublikos ir užsienio šalių piliečiams, savo pasiekimais bei autoritetu garsinantiems istorinę Europos žemę – Žemaitiją, savo veikla ženkliai prisidedantiems prie šio krašto gerovės ir klestėjimo.

Daugiau informacijos – http://www.kpbiblioteka.lt/lt/pradzia/4802-priimami-siulymai-apdovanoti-atminimo-zenklu-uz-nuopelnus-zemaitijai

Atminimo ženklo „Už nuopelnus Žemaitijai“ nuostatai

Laisvos formos siūlymo dėl apdovanojimo pavyzdys

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos