Kviečia nominuoti ir rinkti inovatyviausius Lietuvos mokytojus

Penktus metus organizuojami Inovatyviausių mokytojų apdovanojimai kviečia aplikuoti ir nominuoti mokytojus, kurie nuolatos tobulina savo pedagogines kompetencijas ir ruošia mokinius ateičiai. Anketų pildymo laikotarpis pratęsiamas iki 2020 m. spalio 25 d. (imtinai).

Pasibaigus šiam laikotarpiui, komisija, sudaryta iš švietimo ekspertų bei verslo lyderių, iš visų aplikavusių išrinks tris geriausius kiekvienoje iš septynių apdovanojimų nominacijoje. Su atrinktais kandidatais bus vykdomi virtualūs pokalbiai, o po jų, gruodžio 3 d. vyksiančioje iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje, bus skelbiami šių metų nugalėtojai. 

Šia iniciatyva siekiama skatinti mokytojus dalintis gerosiomis patirtimis, dirbant su savo mokiniais naudoti šiuolaikiškus ir veiksmingus ugdymo metodus ir parodyti, kad Lietuvoje turime puikių pedagogų. Per visą organizavimo laikotarpį jau apdovanota daugiau nei 30 mokytojų bei mokyklų vadovų. 

Inovacijos ugdyme turi būti suprantamos plačiai. 

„Svarbu suprasti, kad inovacija nėra lygu naujausios kartos technologija. Be abejo, jos gali reikšmingai praturtinti ugdymo procesą, bet svarbiausia visų naudojamų metodų tikslingumas ir veiksmingumas. Juk ne mėgintuvėliai ugdo, o mokytojai, kurie su turimais resursais randa būdus, kaip geriausiai padėti kiekvienam domėtis ir augti“, – teigia apdovanojimus organizuojančios asociacijos „Žinių ekonomikos forumo“ direktorius Arminas Varanauskas.

Kartu bus teikiama papildoma nominacija – metų mokyklos vadovui.  

Šiemet dėmesys bus skiriamas ir mokytojų bei mokyklų vadovų patirtims su nuotoliniu mokymu(si). 

Inovatyviausių mokytojų apdovanojimai 2020 – didelio verslo, valdžios ir švietimo bendruomenės dėmesio susilaukusi iniciatyva, kurios tikslas – skleisti žinią apie puikius mokytojus Lietuvoje ir jiems atsidėkoti. Prie iniciatyvos galite prisidėti tinklalapyje www.mokytojuapdovanojimai.lt

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos