Kviečia į pirmąją Lietuvos pluoštinių kanapių verslo parodą ir tarptautinę konferenciją

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje 2020 m. vasario 28-29 d. vyks pirmoji Lietuvos pluoštinių kanapių verslo paroda ir ateities sandorių mugė „Cannabis Hub.LT-2020“, kurios metu organizuojama ir tarptautinė konferencija „Pluoštinių kanapių verslo vystymas: gerosios patirties ir inovacijų sklaida skatinant verslo partnerystę“.

XXI amžius vadinamas bioekonomikos amžiumi. Pluoštinių kanapių verslas yra akivaizdus šios draugiškos aplinkai ekonomikos lyderis.

Kanapių augintojų, perdirbėjų ir verslo inovatorių asociacija (toliau - KAPVIA) kartu su VDU Žemės ūkio akademija, organizuodama renginį „Cannabis Hub.LT-2020“, siekia skleisti pluoštinių kanapių verslo gerąją tarptautinę patirtį. Tai naujo formato renginys, kurį sudaro specializuota kanapių verslo paroda, ateities sandorių mugė ir tarptautinė konferencija.

Renginys yra atviras - jame nemokamai gali dalyvauti kiekvienas asmuo, besidomintis pluoštinių kanapių verslu. Organizatoriai yra suinteresuoti, kad apie naująjį verslą sužinotų kuo daugiau žemdirbių, o produktų vartotojai įsitikintų kanapių produktų verte, degustacijų metu galėdami juos ragauti.

Renginio organizatoriai tikisi, jog didžiausias kanapių augintojų ir verslininkų metų renginys visiems apsilankiusiems taps švente. Besidomintys kanapių auginimu galės susipažinti su specializuota žemės ūkio technika, bendrauti su pluoštinių kanapių sertifikuotų sėklų pardavėjais ir šiuolaikiškas kanapių auginimo technologijas propaguojančiais specialistais, ekologinių trąšų, augalų apsaugos priemonių ir biostimuliatorių gamintojais ir pardavėjais, mokslo, konsultavimo ir valdžios institucijų atstovais.

Parodos ekspozicija atspindi visą pluoštinių kanapių verslo ciklą, t.y. apima visą kelią „nuo lauko iki stalo“. Parodos lankymas nemokamas. Užsiregistravus bus galima dalyvauti sandorių mugėje.

Sandorių mugė organizuojama siekiant skatinti verslo kontaktus: B2B zonoje kanapių augintojai galės tartis dėl pluoštinių kanapių sertifikuotų sėklų įsigijimo ir užaugintos produkcijos pardavimo. Sandorių mugėje kartu su Lietuvos verslininkais taip pat dalyvaus Latvijos, Ukrainos ir Vokietijos verslo atstovai. Šioje mugėje savo paslaugas galės pasiūlyti ir asmenys, kurie pluoštinių kanapių derliaus nuėmimo metu nori į savo ūkius priimti talkininkus, arba tie, kurie atostogų metu nori padirbėti kanapių laukuose.

Parodos metu vyks Lietuvos kaimo tinklo finansuojama tarptautinė konferencija „Pluoštinių kanapių verslo vystymas: gerosios patirties ir inovacijų sklaida skatinant verslo partnerystę“. Dalyvavimas konferencijoje yra laisvas - užtenka atvykti ir užsiregistruoti.

Su konferencijos programa galima susipažinti internete https://www.kapvia.com/tarptautine-konferencija/

Laukiame vasario 28 - 29 d. DVU Žemės ūkio akademijoje naujovėmis besidominčių žemdirbių ir verslininkų, kurie nori detaliau susipažinti su naujoviškos, bet tuo pačiu tradiciškos žemės ūkio kultūros - pluoštinių kanapių - auginimo ir realizavimo galimybėmis.

 Renginio organizatoriai

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos