Kuriantiems gyvenimą iš naujo – pagalba ir parama

Ketvirtą mėnesį besitęsiant Rusijos karinei agresijai Ukrainoje, šios šalies piliečiai vis dar ieško prieglobsčio svetur. Dalis jų atvyksta ir į Mažeikių rajoną. ukrainiečiai ieško darbo, užsiima įvairia veikla, kad galėtų kurtis naują gyvenimą, tačiau parama jiems vis dar labai reikalinga, ypač prasidėjus vaikų vasaros atostogoms.

Prie finansinės paramos karo pabėgėliams kviečiamas prisidėti kiekvienas. Lėšas galima pervesti į vieną sąskaitą – LT064010042800011586, Luminor bankas, Telšių apskrities ateitininkų centras, mokėjimo paskirtis – „parama Ukrainai“.

Surinktos lėšos bus skiriamos Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių bendrabutyje gyvenantiems ukrainiečiams. Norima atlikti būtiną remontą gyvenamosiose patalpose. Prieš tai į šią sąskaitą pervestomis lėšomis prisidėta prie ukrainiečių vaikų vasaros užimtumo „Virvytės“ stovykloje, nupirkta vaistų ir kitų medicinos priemonių miestui partneriui Ukrainoje Sumiams.

Savanoriai, padedantys rajone gyvenantiems Ukrainos piliečiams, pastebi, jog, pasibaigus mokslo metams ir nelikus maitinimo ugdymo įstaigose, šeimoms su vaikais reikalinga parama ilgo galiojimo laiko maisto produktais. Taip pat trūksta vasaros sezonui, darbui skirtų drabužių ir avalynės, skalbimo priemonių ir kt.

Parama daiktais ir maisto produktais renkama Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centre (Ventos g. 8A), tel. +370 685 78 456.

Parama priimama:

Darbo dienomis – 8.00–18.00 val.

Šeštadienį – 11.00–15.00 val.

Sekmadienį parama nepriimama

Šiuo metu rajone registruotas 461 asmuo iš Ukrainos, iš jų – 228 vaikai, 223 suaugusieji (162 šeimos). Užimtumo tarnybos Mažeikių skyriuje yra užsiregistravę 175 darbingo amžiaus ukrainiečiai, iš kurių 61 jau įsidarbino.

Ryšių su visuomene skyrius

 

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos