Koronavirusas švenčių nepavogs – joms ruošiamasi

Artėja gražiausios metų šventės. Šiemet jos kitokios – be šventinių renginių, bet ne mažiau laukiamos ir puošnios. Klubas „Mano namai“ pins tradicinį Advento vainiką. Sužibs Kalėdų eglė, kalėdinėmis dekoracijomis pasipuoš miesto gatvės – tuo pasirūpins „Švenčių studija“ iš Vilniaus ir miesto seniūnija. Puošybos tema – „Mažeikiai – pramonės centras. Istorinės ir šiuolaikinės pramonės raida“.

Tema pasirinkta neatsitiktinai. Šiemet minimos svarbios datos – Mažeikių savivaldos šimtmetis, naftos perdirbimo gamyklos 40-metis. Šios sukaktys turėtų atsispindėti ir puošiant miestą. Svarbu, kad miesto puošybos elementai ne tik pabrėžtų istorinę pramonės raidą, bet kartu būtų ir modernūs, atspindintys miesto ambiciją išlaikyti aukštą pramonės plėtros lygį, pasitelkiant originalias modernias priemones.

Ne tik eglė, bet ir miesto puošybos elementai miesto gyventojus ir jo svečius turėtų džiuginti nuo gruodžio 4 d. iki kitų metų sausio 11 d. UAB „Švenčių studija“ pasiūlytą papuošimo idėją įgyvendins Šv. Pranciškaus Asyžiečio aikštėje, Žemaitijos, Naftininkų, Laisvės ir Vasario 16-osios gatvėse. Kitų gatvių papuošimu ir viešųjų erdvių dekoracijomis rūpinasi miesto seniūnija.

Mažeikių rajono savivaldybės įvaizdžio kūrimo darbo grupės pirmininkė, mero pavaduotoja Lina Rimkienė kartu su Mažeikių seniūnu Šarūnu Armonu ir specialistais apžiūrėjo miesto erdves naktį, įvertino Kalėdų papuošimų įrengimo galimybes ant naujojo viaduko, Pavenčių gatvėje, Senamiesčio parke, Sodų skvere ir kt.

V. Burbos skverelyje, kaip ir kiekvienais metais, pirmąją advento dieną bus nupintas Advento vainikas, kuris primins, kad apsisuko dar vienas metų ratas. Vainiko pynimo komandai vadovauja klubo „Mano namai“ vadovė Krista Kinčienė, talkina miesto seniūnija.

Išgyvename ypač sudėtingą laikotarpį, tačiau švenčių vis tiek sulauksime. Kviečiame elgtis atsakingai – nesibūriuoti, laikytis visų saugumo reikalavimų.

Būkime supratingi, saugokime save ir kitus.

Nuotraukos svenciustudija.lt – UAB „Švenčių studija“, ne vienus metus puošianti šalies miestų egles, gatves, šiemet papuoš ir mūsų miestą.

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos