Konferencijoje – apie inovacijas socialiniame darbe

Lapkričio 28 d., trečiadienį, Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyko konferencija „Tvarios inovacijos socialiniame darbe socialinės partnerystės pagrindu“. Konferencijoje kalbėta apie socialinių darbuotojų pagrindinę užduotį – gerinti gyvenimo kokybę ir stiprinti teisingumą, apie tai, kad socialiniai darbuotojai, norėdami išspręsti kylančias problemas, turi ne tik įgyti naujų žinių ir įgūdžių, bet ir nuolat juos tobulinti.

Konferencijoje dalyvavo gausus būrys pranešėjų ir dalyvių. Visus susirinkusius pasveikino Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė, kuri palinkėjo socialiniams darbuotojams nestokoti kantrybės, kūrybiškumo dirbant, nuolat tobulėti, neišsigąsti naujų iššūkių, dėkojo už jų sunkų, atsakingą ir be galo reikalingą darbą, už ištiestą pagalbos ranką kiekvienam, kuris ieško pagalbos.

Dviejų dalių konferencijoje pranešimus apie socialinių darbuotojų kompetencijų tobulinimo poreikį, ilgesnę gyvenimo trukmę, sveiko senėjimo strategiją, partnerystę sveikatos priežiūros ir socialinio darbo srityse, projektų organizavimą, jų reikšmę ir teikiamas galimybes skaitė įvairiausių sričių profesionalai iš visos Lietuvos. Jos metu ne kartą buvo pabrėžta, kad socialinis darbuotojas, dirbdamas su senyvo amžiaus žmonėmis, pasitelkęs kūrybinį mąstymą, turimas žinias ir įgūdžius, turi padėti senoliams pozityviai pažvelgti į jų amžių ir tarsi iš naujo atrasti gyvenimo prasmę.

Konferenciją moderavo Plinkšių globos namų direktorė Birutė Vaičkienė.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos