Komisija tęsia darbą

Mažeikių rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos plano 2016–2019 metams patikslinimo komisija tęsia darbą. Šiandien lankėsi Balėnų pagrindinėje mokykloje. Susitikimas su mokyklos ir kaimo bendruomene buvo konstruktyvus – pateiktas pasiūlymas, kaip būtų galima optimizuoti įstaigos veiklą.

Šiuo metu įstaigoje, kuri jungia pagrindinę mokyklą ir darželį, ugdymo procesas vyksta dvejuose pastatuose. Didelė problema – jų išlaikymas. Balėnų pagrindinėje mokykloje yra 51 vaikas – 9 ikimokyklinukai, 5 priešmokyklinukai, 28 pradinukai ir 9 pagrindinės mokyklos mokiniai. Pasiūlyta ugdymo procesą perkelti į vieną pastatą. Taip pat mokyklos bendruomenė neatmeta galimybės, kad ateityje galėtų tapti stipria pradine mokykla ir darželiu, nes jaunų žmonių ir vaikų Balėnose yra.

Mažeikių rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos plano 2016–2019 metams patikslinimo komisija sudaryta šių metų lapkričio 7 d. Savivaldybės mero potvarkiu. Komisiją sudaro 7 nariai – Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys, Savivaldybės tarybos narės Judyta Tekingunduz ir Lina Rimkienė, Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos direktorius Marius Vilimas ir Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus ir vyriausioji specialistė Ana Kelpšienė. Komisijos tikslas – aplankyti kaimiškose vietovėse esančias mokyklas, kuriose mažėja mokinių ir Mažeikių rajono savivaldybės merui pateikti rekomendacijas dėl rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos.

 

Bendrasis skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos