Komisija lankėsi Krakių pagrindinėje mokykloje

Mažeikių rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos komisija tęsia darbą. Sausio 7 d., pirmadienį, lankėsi Krakių pagrindinėje mokykloje, kurioje susitiko ne tik su mokyklos bendruomene, bet ir su vaikų, lankančių šią mokyklą, tėvais. Pagrindinė susitikimo tema – mokyklos perspektyvos išlikti. Tėvai teigė, kad mokyklos teikiamos ugdymo paslaugos atitinka jų lūkesčius, vaikai čia jaučiasi saugūs.

Komisijos tikslas – aplankyti kaimiškose vietovėse esančias mokyklas, kuriose mažėja mokinių. Komisija, aplankiusi dar dvi mokyklas – Šerkšnėnuose ir Užlieknėje, baigs darbą ir Mažeikių rajono savivaldybės merui pateiks rekomendacijas dėl rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos.

Krakiuose lankėsi Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys, Savivaldybės tarybos narės Judyta Tekingunduz, Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos direktorius Marius Vilimas ir Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus ir Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Ana Kelpšienė.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos