Ketinama pasirašyti bendradarbiavimo sutartį

Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) ir Savivaldybės administracijos vadovai ketina pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Vasario 13 d., ketvirtadienį, vykusiame susitikime su Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento patarėja Daiva Čiegiene ir Mažeikių skyriaus vedėja Rita Jurkūniene Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius ir Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė patvirtino, jog sutartis jau parengta ir Savivaldybės tarybai patvirtinus ji bus pasirašyta.

Susitikime taip pat dalyvavo Savivaldybės mero patarėjas Ramūnas Bertulis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Eimantas Salatka, Vietinio ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Kęstutis Šimkūnas.

Kalbėtasi apie darbo rinkos situaciją rajone, diskutuota, kokios priemonės būtų veiksmingos siekiant sugrąžinti į darbo rinką darbingus ilgalaikius bedarbius.

Sutarta, jog Užimtumo tarnybos Mažeikių skyriaus vedėja Rita Jurkūnienė dar kartą susitiks su vadovais ir seniūnais, aiškinsis, kokia situacija seniūnijose, kas trukdo gyventojams įsidarbinti ir kaip pašalinti nedarbo priežastis.

 

Ryšių su visuomene skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos