Kelyje Ežerė–Mažeikiai sumažėjo šviesoforų

Mažeikiškiai, vykstantys į Latviją, jau pastebėjo, kad kelyje Ežerė–Mažeikiai sumažėjo šviesoforų, tačiau kelio remonto darbai dar nebaigti. Projektą įgyvendinančios Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai atsiprašo gyventojų ir tikisi, kad likusius darbus rangovai atliks kuo greičiau.

Šiuo metu remontuojamame kelyje yra likę kiek daugiau nei 1 kilometro ilgio atkarpa, kurioje reikia pakloti asfalto dangą. „Galima konstatuoti, kad nuo sutarties grafike nurodytų terminų atsiliekama apie vieną mėnesį, – informavo Lietuvos automobilių kelių direkcijos Projektų įgyvendinimo ir techninės priežiūros skyriaus patarėjas Nemunas Abukauskas. – Remonto darbai priklauso nuo meteorologinių sąlygų (pavyzdžiui, tam tikrus darbus draudžiama atlikti, kai temperatūra neigiama, lyjant lietui, esant sniego dangai ir pan.), todėl galutinis darbų atlikimo terminas išlieka neaiškus. Tačiau tikimasi, kad darbus objekte pavyks atlikti kuo greičiau.“

Analizuojamos priežastys, kodėl darbai užsitęsė. Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai teigė, kad neužbaigus darbų sutartyje numatytu laiku, rangovui UAB „Žemaitijos keliai“ bus taikomos sankcijos skaičiuojant delspinigius už kiekvieną pradelstą dieną. Tad rangovas suinteresuotas darbus užbaigti kuo greičiau.

Apie septynių kilometrų valstybinės reikšmės kelio atkarpos rekonstrukcija buvo siekiama pagerinti eismo sąlygas ir užtikrinti saugumą, stiprinant kelio pagrindą: darbų metu iki aštuonių metrų praplatinta važiuojamoji kelio dalis, o kelkraščiai – pusantro metro. Šis Europos Sąjungos lėšomis finansuojamas projektas vykdomas abiejose šalyse, Latvijos Respublikoje jis bus įgyvendintas vėliau, kai bus rekonstruojamas tiltas per Vadaksties upę ir devyniolikos kilometrų kelio ruožas Ežerė–Saldus.

 

Bendrasis skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos