Kelių direkcijoje – siekis mažeikiškiams džiaugtis kokybiškais keliais

Šiandien Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus iniciatyva įvyko susitikimas su Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – LAKD) prie Susisiekimo ministerijos vadovu Vitalijumi Andrejevu. Susitikime taip pat dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius ir Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa.

Susitikimą paskatino ypač aktualūs klausimai kiekvienam Mažeikių miesto ir rajono gyventojui – tai keliai, jų būklė, sustoję rekonstrukcijų darbai, būsimi projektai, žiedinių sankryžų įrengimas ir t. t.

LAKD atstovas konstatavo, kad kai kurie sprendimai, patvirtinti ankstesnės Savivaldybės tarybos, nėra patys geriausi, tačiau procesai, einantys į pabaigą, jau nebebus stabdomi. Yra ir atsainiai parengtų projektų, kurie turės būti peržiūrėti.

Tačiau yra ir kuo pasidžiaugti. Daugelis pradėtų darbų turės būti pabaigti dar šiais metais. Į mažeikiškių interesus ginančių Seimo nario K. Bartkevičiaus bei mero V. Macevičiaus išsakytas pastabas dėl nekokybiškai rekonstruojamų kelių sureaguota ir pažadėta atsižvelgti, o visais kitais atvejais ieškoti bendrų, gyventojams naudingų sprendimų.

Tiek Seimo narys Kęstutis Bartkevičius, tiek Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius dės visas pastangas, kad Mažeikių rajonui skiriamos lėšos kelių priežiūrai būtų kuo racionaliau panaudotos ir kad gyventojai galėtų kuo greičiau džiaugtis kokybiškais vietinės reikšmės keliais, patogiu susisiekimu tiek miesto, tiek rajono ribose.    

 

LR Seimo narys Kęstutis Bartkevičius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos