Karantinas pratęstas dviem savaitėm

❗️ Viešose vietose būkime su burną ir nosį dengiančiomis apsauginėmis priemonėmis (kaukėmis, respiratoriais), išskyrus vairuojant motorines transporto priemones. 

❗️ Parkuose ir kitose atvirose viešosiose vietose lankykimės ir būkime ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis (išskyrus tos pačios šeimos narius).

❗️ Laikykimės vieni nuo kitų didesnio nei 2 metrų atstumo ir trumpesnio nei 15 minučių.

❗️ Laikykimės asmens higienos reikalavimų (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo).

❗️ Prekybininkų prievolė – darbuotojams užtikrinti saugias sanitarines, higienos sąlygas, aprūpinti būtinomis apsaugos priemonėmis.

❗️ Karantino laikotarpiu užsieniečių atvykimas į šalį bus draudžiamas, tačiau nustatyta papildoma išimtis – atvykti į Lietuvos Respubliką bus galima Vyriausybės nutarimu pagal atitinkamos valdymo srities ministro teikimą.

❗️ Asmenų, grįžtančių į savo gyvenamosios vietos valstybę, tranzitas per Lietuvos Respublikos teritoriją be būtinojo sustojimo, suformavus asmenų ar transporto priemonių grupes ir užtikrinus šių grupių privalomą palydą (konvojų) nuo atvykimo į Lietuvos Respubliką iki išvykimo iš jos per tarptautinius sienos kirtimo punktus bus vykdomas ir po kovo 26 d.

❗️ Automobilių keliais valstybės sienos kirtimas bus vykdomas per Kalvarija–Budziskas, Saločiai–Grenstalė, Būtingė–Rucava, Smėlynė–Medumi, Medininkai–Kamenyj Log, Raigardas–Privalka, Kybartai–Černyševskoje, Panemunė–Sovetskas, Šalčininkai–Benekainys, Lazdijai–Aradninkai valstybės sienos perėjimo punktus.

❗️ Veiks Vilniaus geležinkelio stoties, Stasylos–Benekainys, Kena–Gudagojis, Šeštokai–Trakiškės geležinkelio perėjimo punktai. O valstybės sienos kirtimas, vykdant komercinį ir (ar) tarptautinį krovinių vežimą, bus papildomai vykdomas per Stasylos–Benekainiai, Pagėgiai–Sovetskas, Joniškis–Meitenė, Turmantas–Kurcums, Kybartai–Nesterov geležinkelio tarptautinius valstybės sienos perėjimo punktus. 

❗️ Dirbs Vilniaus, Kauno, Palangos ir Šiaulių tarptautinių oro uostų pasienio kontrolės punktai, taip pat jūrų uostų – Pilies, Malkų įlankos, Būtingės naftos terminalo ir Molo pasienio kontrolės punktai.

Ryšių su visuomene skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos