Kalėdų dovana – nemokamos eglių šakos

Gruodžio 20 d. nuo 12 val. visoje Lietuvoje vyks tradicinė iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu VĮ Valstybinių miškų urėdijos miškininkai  gyventojams dovanos eglės šakas. Taip miškus prižiūrintys specialistai ragina ugdyti atsakingumą – miškuose nekirsti jaunų eglučių, nelaužyti jų šakų bei skatina tausojantį ir ekologišką vartojimą.

Visus, kurie nori savo namus pasipuošti gyvomis eglių šakomis, kviečiame ateiti ir išsirinkti labiausiai patikusią. Gruodžio 20 d., ketvirtadienį, nuo 12 valandos, šakos bus dalijamos Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio aikštėje, Sedos A. Baranausko aikštėje ir Viekšniuose, aikštelėje prie seniūnijos.

Šiais metais visoje Lietuvoje bus 120 šakų dalinimo vietų. Visą „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ šakų dalinimo vietų sąrašą galima rasti Valstybinių miškų urėdijos interneto svetainėje http://www.vivmu.lt/lt/parsinesk-kaledas-i-savo-namus/ 

Miškininkai džiaugiasi šios socialinės akcijos populiarumu ir tuo, kad visuomenė vis labiau domisi gamtos išsaugojimu.  Iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ pritraukia tūkstančius Lietuvos gyventojų. Pernai metais miškininkai iš viso išdalino daugiau nei 100 tūkst. eglišakių. Šiai iniciatyvai skirtos eglių šakos atvežamos iš kirtaviečių, taip racionaliai panaudojant miško išteklius. Šiais metais miškininkai, atsidėkodami už idėjos palaikymą, kiekvienam atėjusiam gyventojui dovanos „SOS vaikų kaimo“ vaikų pieštus atvirukus.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos