Jubiliejiniame „Sedos jurgine“ – įvairiaspalviai žiedai ir sveikinimai iš dangaus

Nuvilnijo, nuskambėjo jubiliejinė – dešimtoji – „Sedos jurgino“ šventė. Į ją šiandien kvietė skambi muzika, šokiai, margaspalvių jurginų kompozicijomis pasipuošusi A. Baranausko aikštė, pramogos ir žymioji sediškių verdama pusmarškonė košė.

Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) meras Vidmantas Macevičius šventės dalyvius sveikino du kartus: pradžioje ant scenos linkėjo visiems linksmai praleisti laiką ir įteikė dovaną Sedos kultūros centrui, pavakarę – praskrisdamas iš padangių dovanojo jurginų žiedlapių lietų.  Susirinkusiuosius taip pat sveikino Savivaldybės mero pavaduotoja Rūta Matulaitienė, Sedos seniūnė Audronė Dipševičienė, kiti svečiai.

Visų dėmesį traukė kompozicijos iš jurginų, kurias kūrė ne tik sediškiai, bet ir kaimynai iš kitų kaimų, miestelių. Vaikų saloje kilo didžiuliai muilo burbulai, sproginėjo balionai ir netilo juokas. Lietuvos nacionalinės vyndarių asociacijos nariai visus norinčiuosius kvietė pažinti lietuviškus vynus.

Susirinkusiuosius linksmino Sedos kultūros centro kolektyvai ir atlikėjai, svečiai iš Šilalės ir Telšių rajonų. Koncertavo pučiamųjų intrumentų orkestrasGriaustinis“ ir šokių studijos „Saulė“ šokėjos. Šventę vainikavo pramoginės retro muzikos koncertas „O buvo taip“, „Skrabalų šou“ ir grupės „Husarai“ pasirodymas.

Ryšių su visuomene skyrius

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos