Jaunimas kviečia į Mažeikių miesto pikniką

Naujas rugsėjis jau ne už kalnų, o ar žinote, kaip smagiai pradėti ateinančius mokslo metus visiems drauge? Mažeikių rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba kartu su asociacija „Apskirtas stalas“ ir jaunimo klubu „YATTA“ kviečia į Mažeikių miesto pikniką 2019, kuris vyks rugpjūčio 31-ąją, 17 val., Mažeikių Senamiesčio parke!
Tai puikus naujų mokslo metų startas ogi todėl, kad:
1. Renginio metu mokiniai galės susipažinti su Mažeikių rajone veikiančiomis jaunimo organizacijomis, būreliais ir kitomis popamokinėmis veiklomis, į kurias užsirašyti bus galimybė renginio metu, o tėvai – su įvairiomis laisvalaikio praleidimo galimybėmis.
2. Mažiesiems bus puiki proga išbandyti net tris batutus bei paskanauti cukraus vatos.
3. Visų renginio svečių lauks net 11 lauko žaidimų, kurie suteikia daug džiaugsmo ne tik mažiems, bet ir suaugusiems, o visiems, įveikusiems žaidimų ruožą – prizai!
4. Nuo 17.30 val. kviečiame apsilankyti diskusijų erdvėje – diskutuosime temomis „Vienas jaunimas keičia prezidentus, kitas – kalinius. Tai ar tikrai mes keičiam pasaulį?“ ir „Telefonas – savidestrukcija ar saviugda?“. Į diskusijas atvyksta kviestiniai lektoriai: gerai žinomi YOUTUBE veidai, jaunimo organizacijų vadovai, verslo atstovai, mokytojai.
5. 20.00 val. – grupės „Šou Leila“ – festivalio „Granatos life“ dalyvės – koncertas po atviru dangumi.

Renginio nuoroda FACEBOOK:
https://www.facebook.com/events/358543161743078/?ti=as

Tad nieko nelaukite – kvieskite draugus, šeimos narius, pažįstamus ir susitinkame Mažeikių miesto piknike 2019! Tegul Mažeikiai alsuoja vienu ritmu!

Jaunimo reikalų taryba

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos