Jau trečią kartą įteiktos nominacijos „Kultūros nešėjas 2018“

Gruodžio 27 d., ketvirtadienį, iškilmingai įteiktos nominacijos „Kultūros nešėjas 2018“. Jau tapo tradicija senųjų metų pabaigoje pagerbti vienaip ar kitaip prie kultūros puoselėjimo prisidedančius ir savo indėlį į šią sritį įnešančius žmones. Šią šventę, jau trečią kartą, organizuoja Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centras.
Už gyvus ir Anapilin išėjusius kultūros darbuotojus šv. Mišios aukojo šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios vikaras kun. Klemensas Jaraminas, po kurių pristatyti nominantai ir jiems įteiktos angelo sparno formos stiklo statulėlės.
„Jūs dirbate tada, kai visi švenčia. Jūs aukojate save mums, atiduodate savo laiką, savo idėjas, kūrybiškumą, kad mūsų krašte skleistumėte kultūros dvasią ir garsintumėte Mažeikius ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Noriu Jums už tai nuoširdžiai padėkoti“, – kalbėjo nominacijas įteikdamas Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys.
Vėliau šventė persikėlė į Kultūros centro Pramogų salę, kur skambėjo dainos, netrūko sveikinimų, palinkėjimų kultūros darbuotojams bei Kalėdų senelio dovanų.
Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo Savivaldybės meras A. Tenys, Seimo nario Vliaus Ąžuolo padėjėja Reda Šiaulienė, Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios vikaras K. Jaraminas, Savivaldybės administracijos skyrių atstovai, Mažeikių muziejaus, viešosios bibliotekos, Kultūros centro ir septynių seniūnijų kultūros centrų kolektyvai, spaudos atstovai.
Nominacijos „Kultūros nešėjas 2018“ skirtos, apdovanojimai įteikti šiems Mažeikių rajono gyventojams:
keramikui Vitalijui Baltučiui (Viekšnių);
dainų ir giesnių autoriui bei atlikėjui Arūnui Raudoniui (Šerkšnėnai);
kolektyvų vadovei Genovaitei Jomantienei (Mažeikiai);
kraštotyrininkei, lituanistei Stanislavai Gintvainytei (Tirkšliai);
poetui Rapolui Dapkui (Reivyčių sen.);
kultūros paveldo puoselėtojams Danieliui ir Jadvygai Gedučiams (Pikeliai);
Sedos Trečiojo amžiaus universiteto rektorei Genoveitai Gricienei (Seda);
audėjui Simonui Baranauskui (Laižuva)
bibliotekos mecenatei Liudmilai Riabovai (Mažeikiai)
„Sedos romansų“ vadovei Linai Rupšienei.
Šiuos žmones nominuoti pasiūlė Savivaldybės administracijos seniūnijos kartu su kultūros centrais, vietos bendruomenėmis ir kultūros įstaigomis.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos