Japonijos ambasadorius Toyoei Shigeeda lankėsi Mažeikiuose

Liepos 25 d., trečiadienį, Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja, pavaduojanti Savivaldybės merą, Sigutė Bernotienė priėmė Jo Ekscelenciją Japonijos ambasadorių Toyoei Shigeeda su komanda. Vizito tikslas – aptarti šalių švietimo, kultūros ir turizmo sričių bendradarbiavimo galimybes.
Susitikime taip pat dalyvavo Savivaldybės mero patarėjas Virgilijus Radvilas.
Susitikime kalbėta apie Mažeikių rajono žinomumo didinimą ir turistų iš Japonijos pritraukimą kviečiant jų tautiečius dalyvauti įvairiuose kultūriniuose renginiuose ar projektinėse veiklose.
Savivaldybės mero pavaduotoja S. Bernotienė trumpai informavo svečius apie artėjantį Tarptautinį meno festivalį „Mažeikiai 2018“, kuriame tikimasi sulaukti svečių ir iš tolimosios Tekančios saulės šalies. Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda teigė, kad japonų kolektyvai mielai priima kvietimus ir atvyksta koncertuoti, nes tai padeda pažinti kraštą.
Jo Ekscelencijai padovanotas išskirtinis mažeikiškio menininko ir Mažeikių rajono savivaldybės garbės piliečio Jono Strazdausko sukurtas fotografijų albumas „Miestas upės vingyje“ ir kraštiečių tautodailininkų Raimondos ir Vytauto Ramanauskų tošinė pintinė.
Po susitikimo Mažeikių rajono savivaldybėje delegacija kartu su Savivaldybės mero patarėju V. Radvilu lankėsi Mažeikių muziejuje, kur svečiai apžiūrėjo muziejaus ekspoziciją ir tautodailininkės, audėjos Adolfinos Tarvydienės (1918–2011) parodą „Tuščios šeivos“, parodą „Tarpukario ženklai iš G. Januškos kolekcijos“.


Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos