IQ verslo forumas Mažeikiuose – kitų metų pavasarį

Mažeikių rajono savivaldybė kartu su IQ žurnalo leidėjais pavasarį pakvies į verslo forumą „Ar Mažeikiai – Vakarų regiono pramonės ir investicijų lyderis?“

Savivaldybėje lankėsi ir su vadovais bendravo dr. Arvydas Vidžiūnas, UAB „Naujienų centras“, leidžiančios žurnalą IQ ir organizuojančios verslo forumus, plėtros projektų vadovas.

Savivaldybės merui Vidmantui Macevičiui, jo pavaduotojai Linai Rimkienei ir mero patarėjui Virgilijui Radvilui svečias pristatė leidinį IQ ir jo priedus, pasiūlė Mažeikiuose surengti verslo forumą, skirtą verslininkams, politikams, Savivaldybės darbuotojams bei įstaigų vadovams ir žurnale IQ pateikti išsamią informaciją apie Mažeikių rajono savivaldybę, joje vystomus verslus ir kt.

Susitikimo metu sutarta, jog forumas vyks kitų metų pavasarį. Jį organizuos Savivaldybė kartu su IQ žurnalo leidėjais. Bus kviečiamos prisijungti ir rajone veikiančios verslininkų bendruomenės.

Taip pat kalbėta apie forumo pranešimų temas, galimus pranešėjus. Ypatingas dėmesys skirtas didžiausiam investuotojui Mažeikiuose AB „ORLEN Lietuva“, jos pristatymui forumo klausytojams – naftos perdirbimo gamykla kitais metais švęs savo veiklos 40-metį.  

Kviečiame diskutuoti verslo bendruomenių atstovus – kokios temos būtų Jums įdomios tokiame forume? Laukiame Jūsų pasiūlymų renginio organizatoriams el. p. lina.rimkiene@mazeikiai.lt.  

 Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos