Informaciją apie įgyvendinamą projektą

Mažeikių cerebrinio paralyžiaus asociacija įgyvendina projektą „Neaktyvių darbingų mamų, (tėčių), auginančių vaikus, turinčius specialiųjų poreikių, savęs pažinimo kompetencijų ugdymas“ pagal Nr. 08.6.1-V-911 priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“.

Tėvai, auginantys neįgalų vaiką su specialiaisiais poreikiais, negali dirbti, nes dėl vaiko ligos yra priversti visą laiką juo rūpintis namuose, taip jie susiduria su finansinėmis problemomis, prarandami darbo įgūdžiai, didėja socialinė atskirtis. Norint padėti darbo rinkoje neaktyvioms darbingoms mamoms (tėčiams), kurios (-ie) augina specialiųjų poreikių turinčius vaikus, planuojamos projekto veiklos:

1. Floristikos kursų organizavimas, ugdant savęs pažinimo kompetencijas. Projekto metu 12 ekonomiškai neaktyvių asmenų, gyvenančių Mažeikių mieste, auginančių ir prižiūrinčių vaikus, turinčius specialiųjų poreikių, mokysis ir įgis žinių apie floristikoje naudojamas medžiagas, įrankių paruošimą, floristikos objektų dizainą ir paskirtį. Šios žinios suteiks kompetencijų floristikos veikloje. Bus sudarytos 2 grupės po 6 dalyvius. Kiekviena grupė išklausys po 60 val. floristikos kursų mokymus, kurių pabaigoje bus išduodami pažymėjimai, liudijantys apie floristo kompetencijų įgijimą. Kursų pradžia 2019 m. kovo mėn. Kursai vyks 2 kartus per savaitę po 3 val. adresu: Pavenčių g. 4. Registracija tel. 8 698 12 565.

2. Bedarbių ir ekonomiškai neaktyvių asmenų informavimas apie floristikos kursus, jų grupių formavimas bei dalijimasis apie projektą gerąja patirtimi su visuomene per vietinį radiją ir televiziją.

3. Neįgalių asmenų priežiūra, skatinant gyventojų savanorišką veiklą ir tarpusavio pagalbą bendruomenėje. Tuo metu, kai mamos (tėčiai) mokysis floristikos kursuose, su jų neįgaliais vaikais, (suaugusiais), turinčiais specialiųjų poreikių, užsiims savanoris (-ė).

KURSAI NEMOKAMI.

Šis vietos plėtros projektas Mažeikiuose yra visiškai inovatyvus, tikimasi, kad jis sumažins neaktyvių asmenų socialinę atskirtį, padidins socialinę integraciją ir taip pagerins šių asmenų situaciją mieste.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos