IN MEMORIAM. Gydytojui Gintarui Bereniui atminti

Rajono bendruomenė liūdi – kovą su klastinguoju koronavirusu pralaimėjo visų gerbiamas Mažeikių ligoninės gydytojas chirurgas Gintaras Berenis. Jo gyvybė užgeso vakar. 

57 m. gydytojas drauge su kolegomis nedvejodamas stojo į priešakines gretas gelbstint sergančiuosius Covid-19. Buvę pacientai, kolegos prisimins jį kaip puikų savo srities specialistą, nuoširdų, rūpestingą gydytoją, draugą, bendradarbį. 

Mažeikiškių atmintyje jis išliks ne tik kaip medikas, bet ir aktyvus visuomenės, politinis veikėjas: buvo vienas iš Sąjūdžio įkūrėjų Mažeikiuose ir tarybos narys, 1990–1995 m. Mažeikių rajono tarybos deputatas, 2003– 2004 m. Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narys. 

Gyd. Gintaras Berenis gimė 1963 kovo 14 d. Šiauliuose. 1980 m. baigė Kauno 22-ąją vidurinę mokyklą. 1986 m. – Kauno medicinos institutą, įgijo gydytojo diplomą. 1987 m. baigė chirurgijos internatūrą Kauno III klinikinėje ligoninėje ir įgijo chirurgo kvalifikaciją. 

1987 m. pagal paskyrimą atvyko į Mažeikių ligoninę, 1995–1997 m. dirbo ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotoju poliklinikai. 2003 m. – Mažeikių ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotoju gydymui. 2003–2004 m. laikinai ėjo vyriausiojo gydytojo pareigas. 

1999–2003 m. Mažeikių gydytojų sąjungos pirmininkas, Lietuvos gydytojų sąjungos tarybos narys. Lietuvos chirurgų draugijos, Lietuvos ultragarso draugijos, Lietuvos sveikatos apsaugos vadybos draugijos, Gydytojų vadovų sąjungos narys. Aktyviai dalyvavo Lietuvos medikų sąjūdžio veikloje. 

Gedime visi kartu ir reiškiame nuoširdžią užuojautą šeimai, artimiesiems ir visiems jį pažinojusiems. 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos