Išvyko mokytis, kaip atlikti tyrimus dėl koronaviruso

🚌 Ką tik iš Mažeikių į Telšius pajudėjo autobusas su Savivaldybės suburtomis mobiliosiomis komandomis, kurios mokysis, kaip imti ėminius tyrimams dėl naujojo koronaviruso (COVID-19).
 

🚌 Mobiliosiose komandose iš Mažeikių – 20 asmenų: bendrosios praktikos slaugytojai, Savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojai ir savanoriai.

🚌 Dešimtyje savivaldybių – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Alytuje, Utenoje – atsiras mobilūs punktai, kuriuose bus atliekami tyrimai dėl COVID-19.

🚌 Apie mobiliųjų patikros punktų startą kiekvienoje Savivaldybėje oficialiai visuomenei praneš Sveikatos apsaugos ministerija (apie tokio punkto atidarymą Telšiuose informuosime papildomai!!!).

🚌 Telšių mobiliajame koronaviruso patikros punkte, kuris įsikurs buvusio karinio miestelio teritorijoje, Karaliaus Mindaugo gatvėje (greta Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato), mažeikiškių komandos dirbs kas trečią dieną.

🚌 Punktas aptarnaus Mažeikių, Plungės, Telšių rajonų ir Rietavo savivaldybes.

🚌 Į patikros punktus nebus galima atvykti nusprendus savarankiškai – prieš tai reikės skambinti į Karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808.

🚌 Sprendimą dėl siuntimo tirtis pagal pateiktą informaciją priims karštosios linijos konsultantas. Jis paskirs ir atvykimo laiką.

☎️ Skambinkite visą parą visoje Lietuvoje nemokamai Karštąja koronaviruso linija 1808 ☎️

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos