Iškilmingai paminėtas Mažeikių choreografijos mokyklos 35-metis

Gegužės 11 d. Mažeikių choreografijos mokyklos bendruomenė minėjo įstaigos 35-metų veiklos sukaktį. Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro Didžiojoje salėje vykusiame iškilmingame renginyje šokio magiją demonstravo ir energiją spinduliavo liaudiškų šokių „Kauškutis“ ir modernaus šokio „Niuansas“ studijų auklėtiniai.
Mokinius ir mokytojus sveikino Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus ir kiti garbūs svečiai.
Choreografijos mokyklos bendruomenei įteikta Mažeikių rajono savivaldybės mero padėka už ilgametį kūrybišką vaikų ir jaunimo choreografinį ugdymą ir tautinio bei modernaus šokio kultūros puoselėjimą, už nuopelnus Mažeikių kraštui įstaigos 35-erių metų veiklos sukakties proga.
Renginyje XXIV kartos absolventams iškilmingai įteikti baigimo pažymėjimai.
Choreografijos mokykloje šiuo metu veikia Liaudiškų šokių, Modernaus šokio ir Muzikinis skyriai. Mokoma klasikinio, lietuvių liaudies, modernaus, pramoginio, charakterinio, istorinio, folklorinio šokių subtilybių. Mokiniai taip pat turi galimybę muzikuoti – skambinti pianinu, groti akordeonu, saksofonu, griežti smuiku, dainuoti.
Šioje mokykloje net dvi studijos turi I meninio pajėgumo kategorijas – tai liaudiškų šokių studija „Kauškutis“ ir modernaus šokio studija „Niuansas“. Šie kolektyvai dalyvauja įvairiuose šokių festivaliuose ir konkursuose, respublikinėse ir apskrities šokių šventėse, įvairiuose tarptautiniuose projektuose.


Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos