Iškilmėse bus įteiktos septynios Savivaldybės nominacijos

Vasario 16-ąją, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro Didžiojoje salėje įvyksiančiame iškilmingame renginyje Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius įteiks Mažeikių rajono savivaldybės nominacijas už socialinės-ekonominės plėtros spartinimą 2019 metais Mažeikių rajone. Apdovanojimų komisijos siūlymu, Savivaldybės mero potvarkiu jos skirtos:

Ričardui Zozai – „2019 metų sporto puoselėtojas“

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Sedos seniūnijos vyriausiasis specialistas Ričardas Zoza daug nuveikė garsindamas Sedos kraštą ir Mažeikių rajoną. Visas sportinis gyvenimas Sedoje vyksta Ričardo Zozos iniciatyvų dėka – krepšinio, futbolo, stalo teniso komandos garsios Mažeikių rajone ir už jo ribų. Jo suburtos krepšinio ir futbolo veteranų komandos dalyvauja įvairiuose sportiniuose renginiuose. Sedoje organizuojami šaškių, šachmatų turnyrai. Dagių bendruomenės namuose jaunimas turi galimybę treniruotis jėgos stiprinimo bei štangos kėlimo, virvės traukimo, rankų lenkimo ir kitose treniruotėse. R. Zoza talkino įrengiant sporto kompleksą, nuolat organizuoja sporto šventes, inicijuoja įvairią sportinę veiklą. Sporto komplekse gali sportuoti visi sediškiai ir atvykę svečiai.

Irenai Meižienei – „2019 metų kūrėjas“

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Mažeikių rajono filialo narė Irena Meižienė aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose, projektuose, parodose su savo rankdarbiais (siuvinėja, mezga, lanksto iš popieriaus, siuva, kuria kompozicijas iš gamtinių medžiagų), rašo eilėraščius. Rašyti eilėraščius pradėjo būdama garbaus amžiaus. Pablogėjus regėjimui kartais tenka atsisakyti kūrybinių sumanymų, tačiau šmaikštumo, energijos ir geros nuotaikos jai niekada nepritrūksta.

Irena dėmesinga paprastam žmogui, niekada neatsisako padėti kitiems. Yra žodžio žmogus, kurio visada laikosi. Jos gyvenimo kredo – „Būk matomas, matyk kitus“. Ne kartą jai buvo patikėta vesti įvairius renginius. Moteris geba sudominti žmones savo šmaikštumu, įdomiais žaidimais, gera nuotaika, entuziazmu. Dalyvius visada apdovanoja savo rankdarbiais.

Gyvenime stiprybės I. Meižienė semiasi iš aplinkos, kurioje gyvena. Ėjimas į žmones, buvimas su jais, kūrybinė saviraiška įkvepia geriems ir prasmingiems darbams.

Zofijai Valatkienei – „2019 metų visuomenininkas“

Jau 15 metų Zofija Valatkienė vadovauja Mažeikių cerebrinio paralyžiaus asociacijai, telkiančiai žmones, sergančius cerebriniu paralyžiumi bei jų artimuosius. Asociacija neseniai atšventė savo veiklos 20-metį.

Tai be galo empatiška, atsakinga, kūrybiška asmenybė, dosniai besidalijanti savo širdies gerumu, energija ne tik su CPA nariais, bet ir su visa rajono bendruomene. Jos dėka organizacija tapo gražių vertybių šaltiniu, iš kurio kiekvienas gali pasisemti tvirtybės, sugebėjimo burtis ir bendrauti, rasti gyvenimo džiaugsmo, pasimokyti kantrybės ir stiprybės.

Z. Valatkienės vadovaujama asociacija koordinuoja savo narių veiklą, atstovauja jų interesams ir juos gina, padeda gauti medicininę, psichologinę, socialinę ir kitokią pagalbą. Vykdo įvairias programas, organizuoja išvykas, vasaros poilsį, aktyviai dalyvauja rajono ir šalies kultūriniuose, socialiniuose, sportiniuose projektuose. 

Zitai Aniuvienei – „2019 metų geradarys“

Budinti globotoja Zita Aniuvienė visą savo laiką ir energiją skiria likimo nuskriaustiems, laikinai tėvų globos netekusiems vaikams. Jos šeimoje buvo apgyvendinta 11 vaikų. Z. Aniuvienė priėmė vaikus į savo šeimos aplinką, suteikdama jiems namų šilumą ir jaukumą. Moteris visais vaikais nuoširdžiai rūpinosi, skyrė jiems visą savo dėmesį ir meilę, užtikrino emocinį bei fizinį saugumą, visavertį vaikų poreikius atitinkantį ugdymą, auklėjimą ir kasdienę priežiūrą.

Z. Aniuvienė nėra abejinga vaikų likimams, priima juos į savo šeimą nesibaimindama nusistovėjusių stereotipų. Padeda, palaiko įvairias traumas patyrusius vaikus ir su didžiuliu atsidavimu, nuoširdumu bei meile prisideda prie mažųjų interesus labiau apsaugančios vaiko teisių apsaugos sistemos pertvarkos.

UAB „Norlida“ – „2019 metų verslo vystytojas“

UAB „Norlida“ nuo pat įmonės įkūrimo 2014 m. sėkmingai dirba tarptautinių krovinių gabenimo sferoje. Jaunos ir energingai dirbančios bendrovės nuopelnas yra tai, kad ji Mažeikiuose sukūrė 58 naujas darbo vietas. Įmonė, dirbdama atsakingai ir profesionaliai, įgijo nuolatinių partnerių pasitikėjimą. Stengiasi įsiklausyti į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pateikti optimaliausius pasiūlymus.

Uždarajai akcinei bendrovei verslo naujienų dienraštis „Verslo žinios“ skyrė „Gazelė-2019“ nominaciją, kaip geriausių rezultatų pasiekusiai Mažeikių rajono įmonei. Ši nominacija formuoja gerą ne tik šios įmonės, bet ir rajono verslo bendruomenės įvaizdį. Įmonė turi puikią reputaciją tarp partnerių, darbuotojų ir klientų, tuo pačiu ir Mažeikiai yra minimi, kaip efektyvių ir socialiai atsakingų įmonių vieta, miestas, kuris yra palankus verslui vystyti ir naujoms įmonėms kurti. 

UAB „Vaizga“ – „2019 metų verslo ambasadorius“

Uždaroji akcinė bendrovė užsiima biokuro gamyba, krovinių bei lengvųjų automobilių diagnostika, transporto paslaugomis, elektros energijos gamyba, turto nuoma. Pasiekti darbo rezultatai – darbo vietų kūrimas ir išlaikymas. Bendrovė yra nuolatinė rajone vykstančių renginių rėmėja. Noriai dalijasi gerąja verslo praktika su rajono smulkiuoju verslu. 

Reginai Mineikienei – „2019 metų bendruomenės siela“

Veiklūs žmonės yra labai svarbūs, reikalingi ir naudingi savo gyvenamojoje vietovėje. Regina Mineikienė, Dagių bendruomenės pirmininkė, viena iš jų. Ji, derindama kasdienį darbą ir aktyvią visuomeninę veiklą, jau aštuonerius metus stengiasi išjudinti vietos gyventojus iš kasdienės rutinos, dalintis turimomis žiniomis, telkti juos bendrai veiklai, skatina patiems ieškoti kelių ir būdų spręsti savo kaimo problemas. Visuomeniniais pagrindais dirbanti bendruomenės pirmininkė rengia ir įgyvendina įvairius projektus, kurie padeda gerinti kaimo gyvenimo kokybę, skatina bendruomeniškumą, aktyvų laisvalaikio praleidimą. R. Mineikienė pati inicijuoja ir palaiko įvairias idėjas, organizuoja renginius, puoselėja tradicijas, puikiai bendrauja su kaimo gyventojais, suburia juos bendram darbui.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos