Iš 28 SKDUN Shotokan karatė pasaulio čempionato sugrįžus

Lapkričio 12–14 d. Serbijoje, Zrenjanin mieste, vyko 28 SKDUN Shotokan karatė pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo ir sidabro medalį pelnė Mažeikių karatė klubo „Vytis“ vadovas, treneris ir sportininkas Vidmantas Butnorius.

V. Butnorius dalyvavo 60 m. ir vyresnių amžiaus grupėje, absoliučioje svorio kategorijoje kumite ir kata rungtyse, taip pat išbandė jėgas 18 m. ir vyresnių amžiaus kategorijoje Asai kata rungtyje. Kumite rungtyje mažeikiškis, nugalėdamas sportininką iš Sirijos Mohamad Omar Hasna, Serbijos sportininką Holovic Gabor, Italijos sportininką Giambattista Domeniko ir finale tik nedideliu pranašumu nusileisdamas sportininkui iš Afrikos Cape Verde respublikos Da Mota Cruz Andre iškovojo 2-ąją vietą. Kata rungtyje liko ketvirtas. Asai kata grupėje iškovojo 6-ąją vietą.

Vytautas Bukauskas iš Vilniaus veteranų 50–59 m. amžiaus grupėje, absoliučioje svorio kategorijoje kumite rungtyje iškovojo 3-iąją vietą, kata rungtyje buvo ketvirtas. Lietuvos vaikinų komanda 16–20 m. amžiaus grupėje komandinėje kumite rungtyje tarp labiausiai tituluotų 12 Europos komandų iš Rusijos, Rumunijos, Bulgarijos, Serbijos, Moldavijos, Slovakijos, Azerbaidžiano iškovojo 6-ąją vietą.

Čempionate, kuriame dalyvavo 900 geriausiai pasiruošusių karatė Shotokan stiliaus sportininkų iš 28 pasaulio šalių, Lietuvai atstovavo 8 sportininkai iš Vilniaus, Radviliškio ir Mažeikių karatė klubų.