Gyventojų nuogąstavimai išsklaidyti – statytojas savo lėšomis įrengs automobilių aikšteles

Birželio 26 d., trečiadienį, projektuotojų biure, kuris įsikūręs Vasario 16-osios g. 7-1, vyko daug diskusijų viešojoje erdvėje sukėlusio prekybos paskirties pastato, turėsiančio iškilti vietoj dabar esančios automobilių stovėjimo aikštelės, adresu: Naftininkų g. 40A, projektinių pasiūlymų pristatymas visuomenei. Gausiai susirinkę gyventojai kėlė jiems aktualiausius klausimus – ar čia neįsikurs didelis prekybos centras, kaip bus išspręstos problemos, su kuriomis susidurs šioje aikštelėje statantys savo automobilius. Gyventojų nuogąstavimai buvo išsklaidyti – Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorė patikino, kad su statytoju bus pasirašyta infrastruktūros sutvarkymo sutartis, kuria įpareigojama statytojo lėšomis įrengti automobilių stovėjimo vietas gyventojų pageidaujamose vietose ir sutvarkyti viešąsias erdves bei galimai įrengti fontaną prie Žemaitijos gatvės.

Pastato statytojas, UAB „Eglitana“ direktorius Gytis Radžiūnas ir jo atstovai pristatė prekybos paskirties pastato, kuris kurį ketina statyti Naftininkų g. 40A, Mažeikiuose, naujos statybos projektiniai pasiūlymus. Pastatas iškils vietoje dabar esančios automobilių statymo aikštelės, kuri priklauso statytojui. Iki šiol šia aikštele neatlygintinai buvo leista naudotis mažeikiškiams, o dabar, ištyręs miesto smulkiųjų verslininkų poreikius, ketina statyti  prekybos paskirties pastatą su administracinėmis patalpomis. Tai bus vieno aukšto, 6,5 metrų aukščio pastatas, pritaikytas išskirtinai smulkiajam verslui. Neprojektuojamos rampos, tad prekių pristatymas krovininiais automobiliais čia nebus vykdomas ir prekybos centras čia tikrai neįsikurs. G. Radžiūnas patikino, kad čia galėtų įsikurti vaistinė, optika, grožio salonas, kavinukė ar desertinė, gal net notaro biuras. Prie pastato projektuojamos 27 automobilių stovėjimo vietos, tiek, kiek reikalinga šio pastato lankytojams.

Susirinkimo metu gyventojai kėlė klausimus dėl prekybos pastato darbo laiko, o svarbiausia, ar bus įrengtos papildomos automobilių stovėjimo vietos. Statytojas patikino, kad suprasdamas gyventojų nuogąstavimus, susitaręs su vietos savivaldos valdžios atstovais ketina savo lėšomis valstybinėje žemėje, netoli daugiabučių namų gyventojų nurodytose vietose, papildomai įrengti kone 40 automobilių stovėjimo vietų. Mažeikių savivaldybės administracijos direktorė patvirtino, kad savivaldybė netvirtins pastato projektinių pasiūlymų, kol nebus pasirašyta statytoją įpareigojanti infrastuktūros sutartis.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos