Garbingo amžiaus sulaukusiai jubiliatei – nuoširdūs sveikinimai

Gegužės 6-oji ypatinga Stefai Embrasienei – ji šiandien švenčia savo 100 metų jubiliejų. Pasveikinti šios garbingos sukakties proga jubiliatės atvyko gausus būrys svečių.

Įteikdamas dovaną ilgaamžei Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius linkėjo stiprios sveikatos, artimųjų rūpesčio ir šilumos. Moters pasveikinti taip pat atvyko Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Mažeikių skyriaus direktorė Laima Nagienė, jos pavaduotoja Birutė Ignotienė, Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Šerkšnėnų seniūnė Alina Čekienė, Seimo nario Valiaus Ąžuolo padėjėja Reda Šiaulienė.

Jubiliatė sunkiai girdi ir mato, tačiau paklausus, koks gi tas ilgaamžiškumo receptas, Stefos artimieji atsakė, jog svarbiausia, kad ant pietų stalo visad būtų mėsos. O vienas iš skaniausių ir nuolat reikalaujamų patiekalų – lašiniai.

Stefa Embrasienė gimė Daktarų kaime, Skuodo rajone. Sukūrusi šeimą persikėlė į netoli gimtinės esantį Vabalių kaimą (Skuodo rajone). 1968 metais atkeliavo į Sedą, kur gyveno apie 30 metų. Sulaukusi jau gana garbino amžiaus ir prastėjant sveikatai kartu su vyru (2000 m.) persikėlė pas savo sūnų Juozą į Skuodiškių kaimą, kur gyvena iki šiol. Stefos vyras mirė 2004 m., būdamas 91-erių. Moteris užaugino 2 sūnus, dabar džiaugiasi 4 anūkais, 8 proanūkiais ir 2 proproanūkiais. Likimas jos nepagailėjo – kai vaikai dar buvo visai mažiukai, vyrą suėmė ir išsiuntė kalėti į lagerį. Tad 10 metų moteris vaikus augino viena.

Šiemet dar trys moterys Mažeikių rajone pasitiks savo 100-uosius gimtadienius.

 

Bendrasis skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos