Garbingi apdovanojimai šiemet bus įteikti trims asmenims

Šiandien, vasario 1 d., Mažeikių rajono savivaldybės tarybos nariai vienbalsiai pritarė, kad  šiemet Mažeikių rajono savivaldybės garbės piliečio regalijomis pasipuoš Jolanta Tendienė, o garbės ženklai „Už nuopelnus Mažeikių kraštui“ bus įteikti Česlovui Pečetauskui ir Stanislovui Jakučinskui.

Mažeikių choreografijos mokyklos direktorės, vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studijos „Kauškutis“ įkūrėjos ir meno vadovės Jolantos Tendienės kandidatūrą Mažeikių rajono savivaldybės garbės piliečio vardui suteikti pateikė net 7 įstaigos ir organizacijos. Šis apdovanojimas jau nuo 2004 metų teikiamas už nuopelnus ir išskirtinį indėlį į Mažeikių rajono kultūrą, švietimą, sportą, mokslą, ekonomiką, socialinę raidą, visuomenės gyvenimą, krašto apsaugą ar kitas sritis. Pirmą kartą Mažeikių rajono savivaldybės garbės piliečio vardas buvo suteiktas profesoriui Sauliui Sondeckiui.

Šiemet Mažeikių rajono savivaldybės garbės ženklu „Už nuopelnus Mažeikių kraštui“ buvo siūloma apdovanoti du Mažeikių rajoną garsinančius asmenis – tautodailininką, meninės kalvystės Mažeikiuose pradininką, Lietuvos tautodailininkų sąjungos Mažeikių tautodailininkų sekcijos pirmininką, Lietuvos kalvių kalvį Česlovą Pečetauską ir Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos direktorių Stanislovą Jakučinską. Šis, praėjusiais metais įsteigtas, apdovanojimas įteikiamas už reikšmingus nuopelnus ir svarų indėlį į Mažeikių rajono kultūrą, švietimą, sportą, mokslą, ekonomiką, socialinę raidą, visuomenės gyvenimą, krašto apsaugą ar kitas sritis.

Garbės piliečio regalijos ir Garbės ženklai iškilmingai bus įteikti vasario 16-ąją Mažeikių rajono kultūros centro Didžiojoje salėje vyksiančiame šventiniame renginyje, skirtame Valstybės atkūrimo dienai paminėti.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos