Gabijos gimnazijoje susitiko švietimo įstaigų vadovai

Rugpjūčio 30 d., ketvirtadienį, Mažeikių Gabijos gimnazijoje jau prasidėjo naujų mokslo metų šurmulys – čia rinkosi rajono švietimo įstaigų vadovai aptarti praėjusių mokslo metų rezultatus ir išsakyti ambicingus lūkesčius šiems, 2018–2019, mokslo metams.
Pasitarime dalyvavo svečiai, Mažeikių rajono savivaldybės vadovai: Lietuvos Respublikos Seimo narys Valius Ąžuolas, Savivaldybės meras Antanas Tenys, Savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė, Savivaldybės tarybos narės Lina Rimkienė ir Judyta Tekingunduz, Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus su savo specialistų komanda, Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebonas Gintaras Lengvinas. Lietuvos Respublikos Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus padėjėja Virginija Steponavičienė perdavė Seimo nario linkėjimus.
Švietimo įstaigų vadovus sveikino Savivaldybės meras Antanas Tenys. Jis savo sveikinimo kalboje pabrėžė, kad Mažeikių rajono savivaldybėje viena iš prioritetinių sričių yra švietimas. Visiems susirinkusiems ir visai švietimo bendruomenei jis palinkėjo stiprybės ir sutarimo priimant svarbius švietimo įstaigai sprendimus. Visi dalyvavę pasitarime svečiai sveikino susirinkusius su naujų darbų pradžia.
Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus pasveikino visus švietimo įstaigų vadovus ir svečius su naujais mokslo metais, perskaitė pagrindinį pranešimą, kuriame pasidžiaugė praėjusių mokslo metų rezultatais ir pasidalino būsimais iššūkiais, kurie pareikalaus iš kiekvienos švietimo įstaigos vadovo ir bendruomenių žinių, supratimo ir gebėjimo kartu spręsti iškilusias problemas.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos