Gabijos gimnazijoje – naujos erdvės

Vakar, vasario 26 d., Mažeikių Gabijos gimnazijoje mokiniai ir atvykę svečiai turėjo galimybę apsilankyti žaliojoje rekreacinėje zonoje ir išvysti, kaip naujoje gamtamokslinėje laboratorijoje mokiniai iš vaisių ir daržovių išskyrė DNR.

Gabijos gimnazijos ketvirtame aukšte įrengtos dvi erdvės. Viena – gamtamokslinė laboratorija, kurioje, Gabijos gimnazijos direktoriaus teigimu, tikimasi, kad ateityje bandymus galės atlikti ir chemikai. O antroji – atvira „Žalioji zona“, kurioje mokiniai ir mokytojai, apsupti įvairių augalų, galės pailsėti, leisti laisvalaikį, pažinti augalus ir pasijusti tarsi gamtoje. Čia jau auga kone 100 augalų, o šalia jų gyvena egzotiniai vabzdžiai – Madagaskaro tarakonai ir gyvalazdės.

Gabijos gimnazijos direktorius Eduardas Vaičiulis dėkojo Mažeikių rajono savivaldybei, mokyklos bendruomenei: mokiniams, jų tėvams, mokytojams, darbuotojams už palaikymą ir visokeriopą pagalbą įrengiant relaksacijai skirtą erdvę ir gamtamokslinę laboratoriją. „Jauniems žmonėms reikia eksperimentų, reikia paliesti ir suvokti juos supantį pasaulį. Dėkoju mokytojams, kurie negailėdami savo laiko stengiasi mokinius sudominti, suteikia galimybę vaikams prisiliesti prie įvairių reiškinių“, – sakė E. Vaičiulis.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos