Forume išgirstas idėjas mažeikiškiai parsiveš į rajoną

Rugsėjo 25–26 d. Lenkijos Respublikos Plocko mieste vykstančiame Tarptautiniame viešosios ir privačios partnerystės forume „Plockas 2019“ pristatomi savivaldos, viešojo ir privataus sektorių bendri projektai, aptariamos galimybės ir perspektyvos. Kalbama apie kvartalinę renovaciją, energiją taupančius projektus. Taip pat pristatomi įdomūs projektai, įgyvendinami švietimo srityje – pastatyta ne viena mokykla, sporto centrai, gydymo įstaigos.

Forume dalyvauja Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė ir Savivaldybės tarybos narys Nerijus Baužys. Mažeikiškiai neabejoja, kad skirtingų sektorių pasidalijimas bendra veiklos patirtimi, projektų aptarimas suteikia galimybių kai kurias idėjas parsivežti į Lietuvą, jas pritaikyti mūsų šalyje, įgyvendinant naujas programas.

Tarptautiniame forume – apie 100 dalyvių iš Lietuvos, Slovakijos, Čekijos, Ukrainos ir kitų šalių viešojo ir privataus sektorių, bankų, kurie suteikia galimybę gauti kreditus bendriems projektams, atstovai. Juos sutiko Plocko miesto meras, vicemeras, ūkio ministerijos atstovai.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos