„Fokus grupės“ žvilgsnis – į pikniką ir „Chaosą“

Liepos 18 d. pavakarę Mažeikių bendruomeninio pagalbos vaikams centro patalpose įsikūrusioje Atviroje jaunimo erdvėje – sujudimas. Į ketvirtąjį susitikimą susirinko apie trisdešimt jaunimo, vietos savivaldos ir verslo atstovų. Mažeikiškiai Ugnė ir Justinas pristatė du būsimus renginius – „Mažeikių pikniką“ ir spalio 25-ąją – alternatyvaus meno festivalį „Chaosas“. Aktyviose ir šiltose diskusijose netrūko idėjų, ką ir kaip galima būtų dar padaryti, kad šie renginiai pritrauktų kuo daugiau žmonių, būtų įdomūs ir į juos norėtųsi ateiti kitąmet.

Rugpjūčio 31-ąją Senamiesčio parke  vyksiantis renginys organizuojamas trečius metus. Numatytos trys diskusijos ir pokalbiai su Savivaldybės meru, mieste veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis, jaunimo, moterų, senjorų grupėmis, klubais, taip pat pramogos, koncertas ir kt. Spalio 25–27 d. Mažeikių menų stotyje vyksiantis meno festivalis organizuojamas antrus metus. „Chaosas“ šurmuliuos tris dienas, kiekvienai jų suteiktas pavadinimas – „Formatas“, „Punktas“ ir „Tyvuliuok“. Šios idėjos autorius Justinas teigė norintis įvairių meno krypčių atstovams suteikti galimybę realizuoti save ir visuomenę supažindinti su kitokiu menu.

Viename iš susibūrimų Atviroje jaunimo erdvėje vieningai sutarta tokius susitikimus pavadinti „Fokus grupės“ susitikimais. Kodėl „Fokus“? Žvilgsnis fokusuojamas į Mažeikius.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos