Energinga ir spalvinga Europos diena Mažeikiuose

Šiandien, gegužės 9 d., prie Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos susirinko gausus būrys žmonių, o ypač daug čia buvo jaunimo. Visi linksmai nusiteikę šventė Europos Sąjungos, kurios dalimi jau 15 metų yra ir Lietuva, dieną. Skambant Europos Sąjungos himnui iškelta Europos Sąjungos vėliava, jaunieji mažeikiškiai dainomis sveikino Lietuvą ir Europą, o po to į dangų paleistas „šventinis saliutas“.
Pasveikinti šios šviesios ir gražios dienos proga atvyko Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė. „Mes didžiuojamės, kad esame Europos Sąjungos dalimi ir jau 15 metų galime savo šalyje kurti tikrąją demokratiją. Galime jaustis saugūs ir gerbiami Europos šeimos narai. Bet kartu esame atsakingi už savo laisvę. Tad kviečiu būti solidariems, draugiškiems ir kurti savo Lietuvą tokią, kokią jūs įsivaizduojate“, – kalbėjo S. Bernotienė. Gerų žodžių negailėjo ir Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narys, LR Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus patarėjas Česlovas Čyžas ir LR Seimo nario Valiaus Ąžuolo patarėja Reda Šiaulienė.
Po šventinės į dangų pakilo „šventinis saliutas“ – balionai ir jaunimas sugūžėjo į bibliotekos patalpos, kur turėjo prasidėti viktorina apie Europos Sąjungą ir Europarlamentą „Atrask Europą savyje“.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos