Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitete – daugiausia diskusijų

Liepos 23 d., antradienį, posėdžiavo Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) tarybos Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitetas. Daugiausia diskutuota dėl Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų paskirstymo, finansinės paramos krepšinio klubui Mažeikių „Mažeikiai“ bei vienos iš vaistinių nuomos sutarties pratęsimo.

Sprendimo projektus dėl Savivaldybės administracijos struktūros ir Savivaldybės tarybos veiklos reglamento patvirtinimo nutarta teikti tarybai. Taip pat pritarta ir kitų sprendimų projektams. Paprašyta papildomos informacijos dėl Visuomenės sveikatos rėmimo programos lėšų panaudojimo.

Klausimai dėl finansinės paramos krepšinio klubui Mažeikių „Mažeikiai“ ir nuomos sutarties pratęsimo bus svarstomi vėliau, kai bus pateikta išsamesnė krepšinio klubo finansinė ataskaita ir išanalizuotos Savivaldybei priklausančių patalpų nuomos sąlygos.

Liepos 30 d., antradienį, 10.00 val., vyks Savivaldybės tarybos posėdis, kurio tiesioginę transliaciją bus galima stebėti Savivaldybės interneto svetainėje www.mazeikiai.lt (nuoroda „Vaizdo transliacija“). Svetainėje taip pat bus paskelbta tarybos posėdžio darbotvarkė.

 Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos