Darbai pajudėjo: dažomi suoliukai, pjaunama žolė, tvarkomi takai

Liepos 16 d. Juodpelkio parke vyko statybos darbų rangovo – UAB „VVARFF“ – ir Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) administracijos atstovų susitikimas. Dar kartą apžiūrėta žmonių pamėgta teritorija, kalbėta apie pastebėtus trūkumus, nuspręsta, kokius darbus atliks rangovas.

Su UAB „VVARFF“ gen. direktoriaus pavaduotoju Jonu Virbicku susitiko Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys, Statybos ir remonto skyriaus vedėjas Kęstutis Šimkūnas ir Mažeikių seniūnas Šarūnas Armonas.

Sutarta, kad Juodpelkio parke bus atstatytas akmenimis grįstas tvenkinio šlaitas (brukas) – nemažai jo akmenų lietaus vanduo nuplovė į tvenkinį, dalį jų sumėtė vaikai. Dėl projektuotojo netinkamai atliktų projektinių sprendinių parko takuose ir tvenkinio šlaituose atsirado vandens išgraužų – UAB „VVARFF“ pažadėjo ištaisyti projektuotojo klaidas ir įrengti kelis vandens nutekėjimo latakus. Kalbėta ir apie pėsčiųjų takų būklę. Svarstyta galimybė pagerinti takų dangą – bus mėginama nedidelę tako atkarpą padengti granitine skaldele (tokia, kaip Mažeikių paplūdimyje).

Tą pačią dieną Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė kalbėjosi su UAB „Raguvilė“ atstovais. Bendrovė įvardijo konkrečius numatomus atlikti Mažeikių miesto parkų ir skverų tvarkymo, priežiūros darbus. Parkuose ir skveruose nuo takų kraštų pjaunama užžėlusi žolė, tvarkomi gėlynai, krūmynai, pėsčiųjų takai ir kt. Dirba ir gaunantieji socialinę pašalpą bei dirbantieji visuomenei naudingus darbus – atlieka pagalbinius darbus.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos