Darbą pradėjo mero patarėjas

Vakar, gegužės 15 d., dirbti pradėjo Mažeikių rajono savivaldybės mero patarėjas Virgilijus Radvilas.
Politinio pasitikėjimo valstybės tarnautoją į savo komandą dirbti pakvietė Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius. Rajono vadovas teigė V. Radvilą pažįstantis jau seniai ir dar dirbdamas energetikos viceministru domėjosi investicijų pritraukimo į Mažeikius programa, kurią inicijavo tuo metu buvusio mero patarėju dirbantis tarnautojas. „Pradžia yra, tad dabar reikia sudaryti priemonių planą ir jį įgyvendinti. Manau, kad tai geriausiai gali padaryti asmuo, kuris kurdamas šią programą įdėjo daug darbo ir geriausiai žino, ką toliau reikia daryti, – sakė V. Macevičius. – Taip pat V. Radvilas užmezgė ryšius su potencialiais užsienio investuotojais, daug dirbo su vietos verslininkais, inicijavo vietinio verslo ir ugdymo įstaigų bendradarbiavimą. Tad darbai turi būti tęsiami“, – kalbėjo rajono vadovas.
V. Radvilas Savivaldybės merui patarinės, teiks informaciją ir pasiūlymus investicijų klausimais, bendraus su asocijuotomis verslo struktūromis bei viešosiomis įstaigomis, užsiimančiomis investicijų pritraukimu į Lietuvą, ieškos verslo partnerių ir skatins verslo augimą ir įsikūrimą Mažeikiuose.
V. Radvilas yra baigęs Lietuvos žemės ūkio akademiją (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija), kur įgijo agronomo specialybę, ISM (Tarptautinė aukštoji vadybos mokykla) baigė vadybos studijas, taip pat Norvegijos Tarptautinėje aukštojoje vadybos mokykloje (Norvegian School of Management) apsigynė vadybos magistro laipsnį.
Savivaldybės mero patarėjas dvidešimt metų dirbo UAB „Ingman ledai“ (vėliau – UAB „UNILEVER Lietuva ledų gamyba“) generaliniu direktoriumi. Vėliau uždarojoje akcinėje bendrovėje „Rudesta“ vadovavo plėtrai, ėjo UAB „Sepo novus“ direktoriaus pareigas, o paskutinius du metus dirbo Mažeikių rajono savivaldybės mero patarėju verslo ir investicijų klausimais. 2012–2013 m. vadovavo Mažeikių verslininkų asociacijai.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos