Darželio ugdytiniams – atnaujintos patalpos

Mažeikių lopšelių-darželių „Gintarėlis“ ir „Berželis“ kai kurios grupės pasikeitė neatpažįstamai – ugdytiniai džiaugiasi atnaujintomis patalpomis. Po remonto pakeisti ir baldai – vaikai kabina rūbelius į naujas spinteles, sėdi ant naujų kėdučių, žaisliukus deda į naujas lentynas. Ugdymo įstaigos tapo patrauklesnės tiek vaikams, tiek ir tėvams, labiau atitinka jų lūkesčius.

Vykdant projektą dviejuose lopšeliuose-darželiuose atlikti paprastojo remonto darbai. Lopšelyje-darželyje „Berželis“ suremontuotos 3 grupės, o lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ 2 grupės ir, tobulinant vaikų ugdymo procesą, atnaujinta sporto salė. Abiejuose darželiuose atlikti dalies stogo šiltinimo, sienų, lubų, šildymo sistemos remonto darbai, atnaujintos sanitarinės patalpos, pakeista grindų danga, įrengtas naujas apšvietimas, pakeistos durys, atlikti kiti remonto darbai.

Sutvarkius grupių patalpas nupirkta ir naujų baldų – drabužių spintelių, rankšluostukų kabyklų, daugiafunkcių daiktų spintelių, žaislų lentynų. Nupirkta ir naujų čiužinukų, o prie naujų stalų vaikai sėdi ant naujų kėdučių. Kad ugdytiniams būtų sukurta dar patrauklesnė ir žaismingesnė aplinka, įrengti kabantys krėslai bei minkšti traukinukai, ant kurių galima sėdėti.

Suremontuotoje sporto salėje lopšelio-darželio „Gintarėlis“ ugdytiniai naudojasi nauju, moderniu inventoriumi – trikampiu ir trapeciniu laipiojimo rėmais, kopimo sienelėmis, balansavimo ir gimnastikos suoliukais, tiltais, maudosi kamuoliukų baseine.

Projektui įgyvendinti skirta daugiau nei 301 tūkst. eurų, iš jų – apie 23 tūkst. eurų Mažeikių rajono savivaldybės lėšos. Projekto „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo prieinamumo didinimas Mažeikių mieste“ įgyvendinimas finansuotas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir savivaldybės biudžeto lėšų.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos