Daktarė Giedrė Kumpikevičiūtė-Kumpikaitė apsilankė Mažeikiuose

Rugpjūčio 23 d. jau ne pirmą kartą Mažeikiuose lankėsi lakūno Julijono Kumpikevičiaus, kilusio iš Mažeikių, dukra Giedrė Kumpikevičiūtė-Kumpikaitė, šiuo metu gyvenanti Niujorke. Apsilankymo metu viešnia susitiko su Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) meru Antanu Teniu, Savivaldybės mero pavaduotoja Sigute Bernotiene, Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Daiva Štakonaite. Į susitikimą Savivaldybėje buvo pakviestas ir kalvis Virgilijus Mikuckis, paprašytas pristatyti kuriamo obelisko viešnios tėčiui modelį. G. Kumpikaitė neaplenkė ir Mažeikių J. Kumpikevičiaus aerodromo.
Savivaldybėje vykusiame šiltame ir nuoširdžiame pokalbyje viešnia dalijosi prisiminimais apie savo tėtį, kuris visada ilgėjosi savo tėvynės. Jos svajonė – įamžinti savo tėčio atminimą jo gimtajame mieste. Buvo kalbamasi apie obelisko lakūnui J. Kumpikevičiui statymą, aptarta ir jau surasta vieta, kur labiausiai tiktų šis kūrinys. Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja D. Štakonaitė jau pradėjo kurti parkelio šalia sakurų sodo viziją. Jame ketinama statyti šį obeliską. V. Mikuckis, kalbėdamas apie paminklo aukštį, juokavo, kad šis paminklas tikrai netrukdys lėktuvų eismui.
Aerodrome G. Kumpikaitę svetingai pasitiko Mažeikių J. Kumpikevičiaus aerodromo direktorė Ala Morkūnienė, Mažeikių aeroklubo tarybos pirmininkas Rimantas Morkūnas. Viešnia džiaugėsi, kad aerodrome vyksta gyvenimas, kad yra žmonių, kuriems svarbu išsaugoti galimybę džiaugtis dangaus platybėmis. Aerodrome vyksta įvairi edukacinė veikla ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Vadovai turi daug įvairių planų, kad ši vieta taptų traukos centru, ypač jaunimui.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos