Dėl naujojo poligono – į Pabradę

Krašto apsaugos ministerija Vakarų Lietuvoje planuoja steigti naują karinį poligoną. Viena iš galimų būsimojo poligono vietų – dalis Mažeikių rajono savivaldybės teritorijos. Dėl to kyla daug klausimų, plačiai diskutuojama.

Spalio 28 d., trečiadienį, Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius kartu su Savivaldybės administracijos direktoriumi Sauliumi Šiuriu, Viekšnių ir Tirkšlių seniūnais lankysis Generolo Silvestro Žukausko kariniame poligone Pabradėje, detaliau susipažins su jo struktūra, vykdoma veikla.

Pirmą kartą būsimo poligono projektą Telšių ir Šiaulių regionų savivaldybių vadovams Krašto apsaugos ministerija pristatė spalio pradžioje. Tąkart pasigesta daugiau informacijos.

Ministerijos atstovų pažadas – atvykti į savivaldybes ir suteikti tikslesnių duomenų apie naujojo poligono įrengimo projektą, diskutuoti su tarybos nariais, bendruomenių atstovais, organizuoti išvyką į jau veikiantį poligoną.   

Nuotraukose – spalį Savivaldybei pristatyta prezentacija Naujo karinio poligono vietos parinkimas Vakarų Lietuvoje, rengiant Lietuvos Respublikos teritorijos bendrąjį planą

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos